Şimdi Ara

auris mi 308 mi ya da başka model mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 308 diyorum fiyat biraz daha düşürülebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Aracım dizel süspansiyon konforu iyi, bende 16 jant var test aracı 18 jant sürmüştüm o bile 18jant için iyiydi.

• O butceyle 0 km Dacia Sandero Stepway Easy R alinabilir.

• Auris her türlü konforu genişliği ve kafanın rahatlığı cart curt elektrik mekanik arıza lambası vs.. Gibi saçma sapan sorunlarla uğraşmazsın

• Bu karşılaştırmada Auris'in tek artısı iç hacim (bagaj hariç) ve lpg uyumu.

Geriye kalan her konuda (malzeme kalitesi, donanım, performans vs.) 308 Allure daha iyi bir otomobil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 21 Şubat 2018; 9:36:47 >
  • Ben olsaydım , Allure donanım 308 alırdım . Çünkü daha şık , tam otomatik , daha dolu . Jantları yeter...

Ayrıca 10 yıldır aynı Toyota'yı kullanıyorum , bıktım bir de .

Ama siz Auris alın . Yukarıdaki artıların , yenge için bir önemi olacağını sanmıyorum .

• Yıl olmuş 2018 hâlâ elektronik arızası bilmem ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CLİO SYMBOL kullanıcısına yanıt
    Şirket aracımız duster. Sanderoyu düşünemiyorum bile.

• bende345 kullanıcısına yanıt
    Küçük direksiyon olması hanım için daha iyi olur düşüncesindeyim. İlandaki 308 in boyası olmasa daha net olurdum herhalde. Boyasizlari 79.80 istiyorlar. active 308 bakicam

2 parça boya var diye kesinlikle allure 308'den vazgeçmeyin. Active ile arasında çok fark var.

• Katılıyorum Active-Allure arasındaki hissiyat çok farklı.

Allure ayrıntılarına daha dikkat edilmiş, daha özenilmiş bir iç mekanla geliyor. Active bayağı sönük.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    gördüğüm farklar;
    yağmur ve far sensörü
    start stop
    elektronik park freni
    koltuk yapısı farklı gibi sanki
    17 inç jant(ki benim için bu iyi değil 16 daha konforlu olur)
    anahtarsız giriş çıkış
    arka kol dayama
    otomatik kararan dikiz aynası
    krom çıtalar

baya da fark varmış gerçekten
    308 allure yi aradım hocam.1676tl olan hasar kaydı arka stop lambası değştiği içinmiş.kapı ve çamurluktaki boya dışarda yapılmış sürtme kaynaklı diyor.ellerinde foto falanda yokmuş.inceden bi kıllandım.ilk 208 aracımda fena kazık yemiştim:) yoğurdu üfleyerek yemem lazım
  • rst78 kullanıcısına yanıt
    baya fark varmış gerçekten hocam.gerçi 1,33 corolla life dan geçince baya iyi gelir active :)
    Çok fark var hocam, değmez bence 2 boya için.

İyi bi detaylı ekspertiz yaptırıp alınır.

• Hocam ikinci el satışını ve sağlamlığını düşünerek kesinlikle auris alın. Burada peugeot diyenler almaya gitse bir tanesi almaz. Paranızı çöpe atmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Hocam ikinci el satışını ve sağlamlığını düşünerek kesinlikle auris alın. Burada peugeot diyenler almaya gitse bir tanesi almaz. Paranızı çöpe atmayın.

Ben Peugeot diyorum ve bahsi geçen aracın dizelini 30.000 km'de ikinci el alıp, 71.000 km kadar kullanıp 101.000 km'de iken sattım.

Bu tecrübeme göre konuşuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 21 Şubat 2018; 16:49:33 >
  • 308 hemen her anlamda auristen çok daha üstün bir araç. Motor, teknoloji üretim kalitesi, izolasyon, iç dizayn, ferahlık, donanım. Sadece arka koltuk diz mesafesi baya kötü.

Auris arka diz biraz daha iyi ama o da aman aman ferah bir araç dğeil. İçi basık ve karanlık. Motor şanzıman kombinesi 308dekine göre tırt, yakıt tüketimi yüksek. B sütunları fazla içe eğimli içeride darlık hissi yaratıyor. Konsolu vs çok demode 308 yanında. Genel malzeme ve işçilik kalitesi de 308den uzak.

Ben bu ikisi arasında düşünmeden 308 alırdım. Alacağınız kombine auris test edip vazgeçmiştim. Tek beğendiğim yanı yumuşak ve konforlu amortisörleriydi.

Aslında 308 alacaksanız 1.6 blue hdi ve eat şanzıman kombinesi alacaksınız. En mükemmel kombin o. Ama tabi iş bütçenize bakar. 1.2 motor da kötü değil test ettik gayet güzel çekiyor, zorlanmıyor sadece küçük hacim olduğundan biraz bağırıyor. 1.6 blue hdi torkunun da yüksek olmasıyla çok ferah ipek gibi harika bir motor. Toyota öyle dizel yapmayı hayal bile edemez diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorod

quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Auris her türlü konforu genişliği ve kafanın rahatlığı cart curt elektrik mekanik arıza lambası vs.. Gibi saçma sapan sorunlarla uğraşmazsın

Kahvede oturan dayıları anlıyorum. Fakat elinin altında internet olup forum sayfalarına takılan kişilerin cahilliğini anlayamıyorum. Boş beleş mesaj atmaktan başka ne yaparsın çok merak ettim.

Bu kişi block listenizde. Bloğu kaldır kusura bakma muhakkak ki çok önemli bir cevap yazdınız ama göremiyorum çok üzgünüm

Bugün 4 tane daha 308 araç sahibini aradım 2 si sattım 1i opsiyonnlu dedi 1i de fiyattan inmem dedi. Piyasasi baya iyi demekki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.