Şimdi Ara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkiler size müthiş bi avatar sitesi veriom kendi south park characterini kendin yap ben daha çok msnde kullanıom bu avatarları http://images.southparkstudios.com/games/create/

yannız kopyalamak için print ediniz

• müthiş beaaaaaaaaaaaaaa.cok saol dostum
  • güzel
  • ama site çooooooooook harikaymış
  • ya benresimi yaptımda (gülmeyin ) BUNU NASIL KAYDEDECEZZ
  • ama peki yazıcısı olmayan napcak?(benim yokda)
  • harbi la nası oluo oo iş
  • ben print yaptımda size gösteremiom bilmemne desteklemio dio ???(ÇOK GÜZEL OLDU
  • arkadaşlar yaw ne yazıcısı hani klavyede print screen yazan yer varya hah işte onun işlevsiz süs diye konulduğunu sanıyosunuz galiba şimdi siz karakteri yapıp o işe yaramaz print sceen yazan tuşa basıp
    painte kopyalıonuz yaw bide online oyunların hastası olcaanız herneyse bu forum büyük kesme yapıştırma işlemlerini admine sorun ne bilin kime sorarsanız sorun ben sadece kaynak verdim yaw
    alla alla

• BİRAZ ZOR AMA resim ekrandayken print screen tuşuna basın sonra painte bunu yapıştırın sonra o yaptığınız adamın resmini kesip alın kopyalayın ve boş bir painte yapıştırın msnye göre ortalayın resminiz hazır
  • quote:

Orjinalden alıntı: K_MaNyAk_AyHaN_24

BİRAZ ZOR AMA resim ekrandayken print screen tuşuna basın sonra painte bunu yapıştırın sonra o yaptığınız adamın resmini kesip alın kopyalayın ve boş bir painte yapıştırın msnye göre ortalayın resminiz hazır

saol kardeş yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: st_warrior

quote:

Orjinalden alıntı: K_MaNyAk_AyHaN_24

BİRAZ ZOR AMA resim ekrandayken print screen tuşuna basın sonra painte bunu yapıştırın sonra o yaptığınız adamın resmini kesip alın kopyalayın ve boş bir painte yapıştırın msnye göre ortalayın resminiz hazır

saol kardeş yaw

kardaş benim internet yavaş bide bilgisayar takoz olunca geç gelio vallaha seninkini görmedimha bide msnye onu koyunca çok küçük gözüküyo
  • resmi koyabilirsem ben bunu yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: st_warrior

arkiler size müthiş bi avatar sitesi veriom kendi south park characterini kendin yap ben daha çok msnde kullanıom bu avatarları http://images.southparkstudios.com/games/create/

yannız kopyalamak için print ediniz

arkadasım sanırım bu eski versyonu senin verdiğin bu 2. versyonu

tıkla

• print screen tuşu inaktif ise ne yapmalıyım peki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.