Şimdi Ara

AVEA GÖZÜNÜZÜ BOYAMASIN GEÇECEKLER İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avea ucuz tarileri ile gerçekten çok iyi gözüküyor. Turkcell'in yarı fiyatı internet paketi fiyatları falan var. Sakın inanmayın hiç çekmiyor ve bazı saatler arama yapamıyorsunuz! Sakın geçmeyin derim ben geçtim PİŞMAN oldum isterseniz bide buraya bakın : http://www.sikayetvar.com/kategori/iletisim/gsm-operatorleri/internet3g-hiz/269 <<< şikayetler

• Avea tarifeleri bu yüzden ucuzdur,
    Şehir içinde,hiç çekim sorunu yaşamadım,hakkını yemeyelim,
    Belki şehir dışı mevkilerde çekimi zayıf olabilir.
    Turkcell in çekim kalitesi iyidir,fiyatlar da ona göre daha yüksektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benım evde cekıyor gayette memnunıyet verıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 milyon Avealı olarak Dumanla haberleşiyoruz.

Memnunuz
  • 14 milyon Avealı olarak kuş dili ile haberleşiyoruz.

Memnunuz
  • Fatih`te oturuyor ve çalışıyorum. 1,5 Senedir Avea Yeni Nesil 500 tarifesini kullanıyorum. Gayet memnunum. Merkezi yerde oturan arkadaşlara da memnuniyetle Avea`yı tavsiye ederim.
  • böyle saçma sapan konular açılması hoşumuza gidiyor

memnunuz

sadece kendi oturduğu yere göre 76 milyonluk Türkiye hakkında genelleme yapılması gerçekten takdire şayan...........

14 milyon gerizekalı var bu ülkede

hiç çekmediği halde aveaya her ay fatura ödeyen................
  • 14 milyon Avealı olarak Dumanla haberleşiyoruz.

Memnunuz

• turkcelldeyken konuşma nedir bilmezdik. mobilde internet nedir bilmedik.
    Avea ya geçtim ve sülalemi avea ya geçirdim.
    1 sene faturasız kullandım. Ardından 5 aydır faturalıyım 1000dk+4gb 29tl +10 tl daha verim sınırsız net alıyorum. Aylık 10gb kullanıyorum neti +konuşma .

• Avea'dan şikayet edenleri anlamak güç. 2007 yılından beri avea kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Çekim kalitesi de son yıllarda ciddi derecede yükseldi.

Şu an şehir dışında, kırsal kesimdeyim. 3g 3 cubukta. Bu gayet iyi bir sonuc. Şehirde ise full çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Avea'dan şikayet edenleri anlamak güç. 2007 yılından beri avea kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Çekim kalitesi de son yıllarda ciddi derecede yükseldi.

Şu an şehir dışında, kırsal kesimdeyim. 3g 3 cubukta. Bu gayet iyi bir sonuc. Şehirde ise full çekiyor.

İstanbulun gobegi beykoz tepetarl elmali vs buralara gel hocam avea seni kabak gibi yolda birakir,2 yildir aveadayim biktirdi beni evet dogru fiyatta cok cazip teklifleri var sehir merkezlerinde cekimi iyicama gel gor ki sehirden uzaklastigin an,o da senden uzaklasiyor,belki 30 defa aramisimdir hala gelecekler baz istasyonu icin,sinirlendim avea jetimi iptal ettim,simdi su sozlesmem bitsin direkt olarak ave hattimida iptal etmeyi dusunuyorum

• 1000 dk hy, 2000 sms, 2gb 3g sonrası 128kb sınırsız net toplam 25 Tl...
    (Yeni nesil ekstra 1000 tarifesine geçen ay %50 indirim ve 1 yıl taahhüt verdim)

Kimse kimseye böyle bi tarifeyi bu fiyata vermez ayrıca bırakın artık şu AVEA çekmiyor muhabbetlerini, iyice kabak tadı verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kon3442

1000 dk hy, 2000 sms, 2gb 3g sonrası 128kb sınırsız net toplam 25 Tl...
    (Yeni nesil ekstra 1000 tarifesine geçen ay %50 indirim ve 1 yıl taahhüt verdim)

Kimse kimseye böyle bi tarifeyi bu fiyata vermez ayrıca bırakın artık şu AVEA çekmiyor muhabbetlerini, iyice kabak tadı verdi

Katılıyorum kabak tadı verdiği konusunda..

Üstelik ben bu kadar memnunken acaba başka birşey mi kullanıyorum diye sorguluyorum kendimi.
  • Kapsama alanı çok önemliyse, çift simli telefon kullanın yada 2 ayrı telefon kullanın?
    Bir operatorun çekmedigi yerde digeri çok iyi çekebiliyor.

• avea candır çekmediği de yalandır
  • Memnunum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.