Şimdi Ara

AVEA mı cilemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi inanın operatorlerden en bombası AVEA.nedenmı hangı hat sebeke oldugu halde gun ıcınde 6 saatten fazla sebeke mesgul dıyor? hangi sebeke bayram ve kandillerde mesaj atamıyor? bi dusunun acil durumunuz var ve tel sebeke mesgul diyor!!!! muhahaha olmaz bu kadar calısanlarıda bomba.dinleyin ve gorun

• kardes aynı sorunu bende yasıyorum ve forumda bir cok yere bu konu hakkında mesaj yazdım.ayrıca avea musteri hizmetlerini arayarak ve mail yollayarak sorunları ilettim ama nafile.adamların su an dusuncesi musteri artirmak ama herhalde 5 sene ye sebeke sorunu kalmaz ben bir senedir sabrediyorum 5 yıl daha bekleriz herhalde bu arada azar azar alisiyor insan bu sebeke sorununa.Turkiye de ucuz olunca boyle isler demek ki :0))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

kardes aynı sorunu bende yasıyorum ve forumda bir cok yere bu konu hakkında mesaj yazdım.ayrıca avea musteri hizmetlerini arayarak ve mail yollayarak sorunları ilettim ama nafile.adamların su an dusuncesi musteri artirmak ama herhalde 5 sene ye sebeke sorunu kalmaz ben bir senedir sabrediyorum 5 yıl daha bekleriz herhalde bu arada azar azar alisiyor insan bu sebeke sorununa.Turkiye de ucuz olunca boyle isler demek ki :0))
    arkadaşında dediği gibi bu konu hakkında çok konuşuldu... Ha bu arada telsimi unutma oda aynı avea gibi akşamları konuşmak imkansız... Her forumda yazıyorum buradada yazıyorum AVEANIN ŞEBEKESİNİ ERİCSSON FİRMASI ELDEN GEÇİRECEKMİŞ BEN ONU BEKLİYORUM SIRF. 1 - 2 aya kadar düzelecek dediler bakalım sonuç ne olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

arkadaşında dediği gibi bu konu hakkında çok konuşuldu... Ha bu arada telsimi unutma oda aynı avea gibi akşamları konuşmak imkansız... Her forumda yazıyorum buradada yazıyorum AVEANIN ŞEBEKESİNİ ERİCSSON FİRMASI ELDEN GEÇİRECEKMİŞ BEN ONU BEKLİYORUM SIRF. 1 - 2 aya kadar düzelecek dediler bakalım sonuç ne olacak...

Alıntıları Göster
    evet arkadas senin dedigin gibi ericsson la antlasma yapılmıs ama neden sayfasında bir bilgilendirme yok aveanin nerden baslanacagi nerelerde ne zaman yapılacagi neden soylenmiyor insanlar bu konulari merak ediyor ama bilgilendirmiyorlar ben aradım durum nedir diye klasik cevap verdiler bana. burada avea nin sebekesinde telsim geldi kapasitesini artırdı evet aveanin direginde yaptılar bu isi gecen de birileri geldi yine ayni direk uzerınden calısma yaptılar ama avea gelip de birseyler yapmadı sordugum durum nedir diye ileride diye yanit aldım tarih verin dedim birsey soyleyemecegiz dediler bu calısmalar sistemli degil mi biolge bolge tarih tarih degil mi?bizleri aydinlatsalarda bosuna hem onları yormasak hem de forumda bosa kalabalık yapmamis olurum..SAYGILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

evet arkadas senin dedigin gibi ericsson la antlasma yapılmıs ama neden sayfasında bir bilgilendirme yok aveanin nerden baslanacagi nerelerde ne zaman yapılacagi neden soylenmiyor insanlar bu konulari merak ediyor ama bilgilendirmiyorlar ben aradım durum nedir diye klasik cevap verdiler bana. burada avea nin sebekesinde telsim geldi kapasitesini artırdı evet aveanin direginde yaptılar bu isi gecen de birileri geldi yine ayni direk uzerınden calısma yaptılar ama avea gelip de birseyler yapmadı sordugum durum nedir diye ileride diye yanit aldım tarih verin dedim birsey soyleyemecegiz dediler bu calısmalar sistemli degil mi biolge bolge tarih tarih degil mi?bizleri aydinlatsalarda bosuna hem onları yormasak hem de forumda bosa kalabalık yapmamis olurum..SAYGILAR

Alıntıları Göster
    SAVAŞ MI ÇIKTI Kİ ANTLAŞMA YAZIYOSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: nokia7770

SAVAŞ MI ÇIKTI Kİ ANTLAŞMA YAZIYOSUN

Alıntıları Göster
    turkiye de gms operatoru=AVEA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Alıntıları Göster

Sonuna kadar katılıyorum. Turkcell e para yedirenlerin hepsi eneayi
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Alıntıları Göster
    avea da mobil ögrenci denen sey ey ama gecene kadar adamin anasi agliyo ayrica siledede cekmiyo mesajlar gec gidiyo yani dandikkkkkkkkkkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt_1907

avea da mobil ögrenci denen sey ey ama gecene kadar adamin anasi agliyo ayrica siledede cekmiyo mesajlar gec gidiyo yani dandikkkkkkkkkkk

Alıntıları Göster
    öyle demeyin ya iki dakkada bitirdiniz avea yı avea kullanmak herzaman ayrıcalıktır bütün yenilikler ilk avea dan tabiiki sorunlar olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Habana

öyle demeyin ya iki dakkada bitirdiniz avea yı avea kullanmak herzaman ayrıcalıktır bütün yenilikler ilk avea dan tabiiki sorunlar olacaktır

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: semxx

kesinlikle doğru diyosun sana katılıyorum böyle büyük yenilikler hemen, hatasız olmuyo hatalar giderilecektir zaten bende aveaya geçmeyi düsünüyorum bu saatten sonra turkcellde durulmaz zaten.................

• quote:

Orijinalden alıntı: ogguzko

quote:

Orjinalden alıntı: semxx

kesinlikle doğru diyosun sana katılıyorum böyle büyük yenilikler hemen, hatasız olmuyo hatalar giderilecektir zaten bende aveaya geçmeyi düsünüyorum bu saatten sonra turkcellde durulmaz zaten.................

Alıntıları Göster
    bir gün avea yüzünden önünüze gelen çok iyi bir fırsatı kaçırır ya da sevgilinizle kavga sebebi olur ya da avrupanın tam ortasında aveanın hatası yüzünden roaminginiz kapatılırsa işte o zaman anlarsınız kalitenin ne kadar gerekli olduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

bir gün avea yüzünden önünüze gelen çok iyi bir fırsatı kaçırır ya da sevgilinizle kavga sebebi olur ya da avrupanın tam ortasında aveanın hatası yüzünden roaminginiz kapatılırsa işte o zaman anlarsınız kalitenin ne kadar gerekli olduğunu.

Alıntıları Göster
    çile çile çile
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapche

çile çile çile

Alıntıları Göster
    simdilik ole ama. telsim tcell ilk yillarinda sehirlerde bile cekmiyordu. avea onlara gore daha hizli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ysn89

Çok önemli bir an gelir de şebeke meşgul sinyali alırsan o zaman görürüm ben enayiyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: izmir_sevdalısı

quote:

Orjinalden alıntı: ysn89

Çok önemli bir an gelir de şebeke meşgul sinyali alırsan o zaman görürüm ben enayiyi.

Alıntıları Göster
    Şikayet eden arkadaşlar hangi bölgelerde oturuyorsunuz bir söylermisiniz?

Ben Ankaradayım.Aveayla Kandil günü akşamı harici hiç bir sorunum olmadı çok şükür.Her zaman 1.5 kontöre 10 dk konuştum 1000e yaın bedava sms çektim.Diğer operatörleri çekinmeden aradım.Ayrıca Turkcell(yağlı-kazıkcell) hala Avea'ya cevap niteliğinde bişey çıkartmadı ve çıkartıcanı da düşünmüyorum.TURKCELL'in kalitesine alkış diyecem ama onu da biliyoruz o da kandillerde özel günlerde kafayı yiyor ben öyle günlerden birinin akşamında msj atmıştım ertesi gün öğlene doğru aynı msj 5 kere gittiğini belirten 5 iletim raporu geldi.Yani şu anda Avea'nın benim için Turkcell'den aşağı kalır yanı yok mis gibi çekiyor harika ucuzlukta konuşuyorum konuştuğumun farkına varıyorum.Smsler kazıkcell'deki gibi 2 kontör değil bedava olunca bütün kontörlerimi konuşma-gprs-internet gibi eğlencelere harcayabiliyorum.Bu yüzden yaşasın AVEA

• quote:

Orijinalden alıntı: _CeLLaT_

Şikayet eden arkadaşlar hangi bölgelerde oturuyorsunuz bir söylermisiniz?

Ben Ankaradayım.Aveayla Kandil günü akşamı harici hiç bir sorunum olmadı çok şükür.Her zaman 1.5 kontöre 10 dk konuştum 1000e yaın bedava sms çektim.Diğer operatörleri çekinmeden aradım.Ayrıca Turkcell(yağlı-kazıkcell) hala Avea'ya cevap niteliğinde bişey çıkartmadı ve çıkartıcanı da düşünmüyorum.TURKCELL'in kalitesine alkış diyecem ama onu da biliyoruz o da kandillerde özel günlerde kafayı yiyor ben öyle günlerden birinin akşamında msj atmıştım ertesi gün öğlene doğru aynı msj 5 kere gittiğini belirten 5 iletim raporu geldi.Yani şu anda Avea'nın benim için Turkcell'den aşağı kalır yanı yok mis gibi çekiyor harika ucuzlukta konuşuyorum konuştuğumun farkına varıyorum.Smsler kazıkcell'deki gibi 2 kontör değil bedava olunca bütün kontörlerimi konuşma-gprs-internet gibi eğlencelere harcayabiliyorum.Bu yüzden yaşasın AVEA

Alıntıları Göster
    arkadaşım sen pek çekmemişsin aveadan galiba. Benim işyerim sıhhiyede, bugün en az 10 kez kullanmak zorunda kaldım, arıyorum kapanıyor arıyorum kapanıyor 2-3 sn den sonra ya hat kopuyor yada hiç aramıyor. Bu problemi uzun zamandır yaşıyorum. Telefonummu bozuk yoksa diye 15 gün önce teknik servise bile verdim , farklı 3 model telefonlada denedim aynı. Benzer şikayetler yaşıyanlar olduğunuda öğrendim aynı işyerinden.

Aveayı kullanamayınca diğer hattım olan türkcelle yaptım tüm aramalarımı. Türkcellden-avea haliyle kazık oluyor. Ben markacılık yapmam önemli olan sorunsuz işimim görülmesi. Bu şekilde hizmet verilmeyeceği de malumunuz.

İNŞALLAH EN KISA SÜREDE BİR ÇÖZÜM BULURLAR.

• quote:

Orijinalden alıntı: physis

arkadaşım sen pek çekmemişsin aveadan galiba. Benim işyerim sıhhiyede, bugün en az 10 kez kullanmak zorunda kaldım, arıyorum kapanıyor arıyorum kapanıyor 2-3 sn den sonra ya hat kopuyor yada hiç aramıyor. Bu problemi uzun zamandır yaşıyorum. Telefonummu bozuk yoksa diye 15 gün önce teknik servise bile verdim , farklı 3 model telefonlada denedim aynı. Benzer şikayetler yaşıyanlar olduğunuda öğrendim aynı işyerinden.

Aveayı kullanamayınca diğer hattım olan türkcelle yaptım tüm aramalarımı. Türkcellden-avea haliyle kazık oluyor. Ben markacılık yapmam önemli olan sorunsuz işimim görülmesi. Bu şekilde hizmet verilmeyeceği de malumunuz.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: physis

katılıyorum sana arkadaşım... bndede aynı problemler oluyor bazen...

• quote:

Orijinalden alıntı: alican5555

quote:

Orjinalden alıntı: physis

katılıyorum sana arkadaşım... bndede aynı problemler oluyor bazen...

Alıntıları Göster
    kaliteden asla vazgeçmem ben abi...

konuşmalarım kesiliyor
    mesajlarım tık diye gidiyor
    ayda 10-20 kontorbizdenden kontor geliyor
    campusellde konuşma indirimli mesaj indirimli
    mesaj iletilemedi raporu gelmiyor(kontorde boşa gitmiyor)

versem versem 2-3 milyon fazla veriyorumdur virim-fiyat ilişkisini kurarsak

• quote:

Orijinalden alıntı: derbederxl

kaliteden asla vazgeçmem ben abi...

konuşmalarım kesiliyor
    mesajlarım tık diye gidiyor
    ayda 10-20 kontorbizdenden kontor geliyor
    campusellde konuşma indirimli mesaj indirimli
    mesaj iletilemedi raporu gelmiyor(kontorde boşa gitmiyor)

versem versem 2-3 milyon fazla veriyorumdur virim-fiyat ilişkisini kurarsak

Alıntıları Göster
    iki üç milyonmu bence daha yukarı çıkman lazım. avea konusunda haklısınız bende son zamanlarda çok sorun yaşamaya başladım avea da. bence türkiye gibi yerde hiçbir zaman tek opeeratöre bağlı kalınmaz. en az ikisi lazım. hiç biri fiyat performans açısından birbirinden üstün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

iki üç milyonmu bence daha yukarı çıkman lazım. avea konusunda haklısınız bende son zamanlarda çok sorun yaşamaya başladım avea da. bence türkiye gibi yerde hiçbir zaman tek opeeratöre bağlı kalınmaz. en az ikisi lazım. hiç biri fiyat performans açısından birbirinden üstün değil.

Alıntıları Göster
    yazık ya şu turkcell lilere...
    avea bi dönem ayda 25 milyonlukgörüşme veya günde 10 kontör gönderirken turkcell liler ayda 5-10 kontöre seviniyorlardı.ki hala 5-10 köntöre sevinmekteler.
    turkcell sadece reklam harikası..turkcell in yaptığı birçok şeyi avea bir sene önceden başlatmıştı.ama iyi reklam yapmadığı için...........

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.