Şimdi Ara

AVEA on kodlu NUMARAMI TURKCELL yababilrmiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalr aveda olan numaramı turkcel e taşıdım..avea on kodlu olan numaramı turcell on kodlu yapabilrmiym bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum..hattım konturlu bu arada...yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşkler.....

• anladım ..peki bunu nasıl yapmam gerekiyoo...kendimiz numara secebilyomuyuz...bunun için turkcel e bi ucret odemem gerekirmi...
  • avea artık hayatımdan cıksın istiyorum..numarasını bile istemiyorum..saol yardımların için tşk ederim:)
  • yakında bunada sınırlama getiriler diye duşunuyorum..cunku telefon satışı yapan bi arkadaşım var herkez senin dediğin gibi numara taşıyarak kazanda kazan yapıyoomuşş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: satcell

Numara taşıma hediyeleri aynı operatörden sınırsız kez kazanmak için iyi bir yol Avea numaranı yada vodafone numaranı örnek vodafone numaranı avea taşı 1200 dk sonra turkcell e taşı 3000 kontör sonra tekrar vodafone taşı 1500 dk sonra tekrar turkcell taşı numara ücretsiz değiştir sonra tekrar avea taşı 1200 dk sonra tekrar vodafone taşı 1500 dk sonra tekrar turkcell taşı numaranı taşı tekrar numara değişikliği yap tekrar avea taşı 1200 dk sonra vodafone taşı 1500 dk bu yöntemle sınırsız hediyeleri her zaman kazanda kazan

satcell bu ne yahu, okurken başım döndü taşı da taşı, sonsuza kadar gidecek sandım :)
  • quote:

Numara taşıma hediyeleri aynı operatörden sınırsız kez kazanmak için iyi bir yol Avea numaranı yada vodafone numaranı örnek vodafone numaranı avea taşı 1200 dk sonra turkcell e taşı 3000 kontör sonra tekrar vodafone taşı 1500 dk sonra tekrar turkcell taşı numara ücretsiz değiştir sonra tekrar avea taşı 1200 dk sonra tekrar vodafone taşı 1500 dk sonra tekrar turkcell taşı numaranı taşı tekrar numara değişikliği yap tekrar avea taşı 1200 dk sonra vodafone taşı 1500 dk bu yöntemle sınırsız hediyeleri her zaman kazanda kazan

Numarayı değiştirdikten sonra hiçbir anlamı yok. Sonuçta insanın bütün çevresine sürekli yeni numarasını duyurması akla ve mantığa aykırı. Sürekli numara değiştiren adamı dolandırıcı sanarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osasuna

quote:

Numarayı değiştirdikten sonra hiçbir anlamı yok. Sonuçta insanın bütün çevresine sürekli yeni numarasını duyurması akla ve mantığa aykırı. Sürekli numara değiştiren adamı dolandırıcı sanarlar.

dolandırıcıdan ziyade sürekli sevgili değişince tek numara uzun sene gitmiyor

• Turkcell abone merkezine gidince hep 0531 ile başlayan saçma sapan söylüyorlar. 0532 veya 0533 ile başlayan olsun hadi o olmadı 0530 ile başlasın diyorum yapabileceğimiz bir şey yok sistem ne veriyorsa o diyorlar.

Yok mu bunun bir yolu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: osasuna

quote:

dolandırıcıdan ziyade sürekli sevgili değişince tek numara uzun sene gitmiyor

Sevgili kısmını hesaba katmamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: 0562

Turkcell abone merkezine gidince hep 0531 ile başlayan saçma sapan söylüyorlar. 0532 veya 0533 ile başlayan olsun hadi o olmadı 0530 ile başlasın diyorum yapabileceğimiz bir şey yok sistem ne veriyorsa o diyorlar.

Yok mu bunun bir yolu?

30 32 33 faturalı zaten kontörlü alacağın için 31 li genelde verilen
  • 0542 ile başlayan FATURALI numaramı Turkcell'e FATURALI olarak geçirdikten sonra numara değiştirmek istedim ve bana 0531'li numara önerdiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.