Şimdi Ara

AYAKKABI TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ayakkabı almayı düşünüyorum ama daha karar verememiş durumdayım. Sizden de fikir almak istiyorum.

Benim şu an nisandan beri kullandığım ayakkabı buna benzer bi şey (link) . Aynı şekilde alacağım ayakkabıyı da en az bu kadar kullanmam lazım sık ayakkabı alacak durumum yok çünkü.

Benim de beğendiğim bir model var ama fiyatı bana pahalı geldi gibi. Sizce fiyatı ayakkabıya göre uygun mu yoksa pahalı mı fikir verirseniz sevinirim.

AYAKKABI TAVSİYESİ

Fiyatı 160 TL. Pahalı mı sizce? Ayrıca başka önerisi olan var mı?

• Adidas NEO

• up
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert7

up
    seçtiğin ayakkabı gayet güzel fiyatı biraz fazla ama yeni çıkan model olduğu için böyle.
  • quote:

up
    eğer istanbul avrupa yakasında oturuyorsan kesinlikle starcity hummel bakmanı tavsiye ederim diğer mağazalarda 150 -160 olan ayakkabıları 80-100 arası satıyorlar (outlet mağaza) ben bugün aldım 80 liraya kış için içi yünlü falan boğazlı ayakkabı pek sevmem ama 10 numara ayakkabı ve 80 lira olduğu için aldım
  • Al sana F/P urunu bu gun aldim 50 liraya

AYAKKABI TAVSİYESİ
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    dostum yazdığını göremiyorum . sorun benden mi kaynaklanıyor forumdan mı bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Echo_

seçtiğin ayakkabı gayet güzel fiyatı biraz fazla ama yeni çıkan model olduğu için böyle.

Ben de çok beğendim tek sorun fiyatı zaten ama bunu alacağım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: buğra_137

eğer istanbul avrupa yakasında oturuyorsan kesinlikle starcity hummel bakmanı tavsiye ederim diğer mağazalarda 150 -160 olan ayakkabıları 80-100 arası satıyorlar (outlet mağaza) ben bugün aldım 80 liraya kış için içi yünlü falan boğazlı ayakkabı pek sevmem ama 10 numara ayakkabı ve 80 lira olduğu için aldım

İstanbul'da oturmuyorum internetten alacağım bu modeli seçersem. Yanıt için teşekkürler.
  • quote:

quote:

Ben de çok beğendim tek sorun fiyatı zaten ama bunu alacağım sanırım

Alıntıları Göster
    http://www.sporcum.com/vans-transistor-vkxt6c3-32100

• quote:

dostum yazdığını göremiyorum . sorun benden mi kaynaklanıyor forumdan mı bilemedim.

Forumdan kaynaklanıyor sanırım ayrıca yanıt için teşekkürler herhangi bir tavsiyen var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenquel

Al sana F/P urunu bu gun aldim 50 liraya

AYAKKABI TAVSİYESİ

Sağol hocam tavsiye için ama tercihim değil

• quote:

quote:

Forumdan kaynaklanıyor sanırım ayrıca yanıt için teşekkürler herhangi bir tavsiyen var mı hocam?

Alıntıları Göster
    burdakiler kendilerini new york'un arka sokaklarındaki zenciler sanıyorlar. bu yüzden ne kadar tipsiz feribot gibi ayakkabılar varsa upload ederler buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

http://www.sporcum.com/vans-transistor-vkxt6c3-32100

Hocam Vans ayakkabılar nedense bana çok kaba görünüyor birkaç arkadaşım da kullanıyor.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    senin beğendiğin güzel al sen onu diğerleride 130-140 civarında zaten.

mağazadan alacaksan şu ayakkabının kahverengi olanına bir bak beyazı güzel durmuyor.
    http://www.ayakkabidunyasi.com.tr/ADIDAS/Modelleri/2008G46861

• quote:

Orijinalden alıntı: confusion.

burdakiler kendilerini new york'un arka sokaklarındaki zenciler sanıyorlar. bu yüzden ne kadar tipsiz feribot gibi ayakkabılar varsa upload ederler buraya

Almayı düşündüğüm ayakkabı hakkında bir şey söyler misin hocam sence nasıl başka tavsiyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEM 1990

Adidas NEO

AYAKKABI TAVSİYESİ

Fiyatı ne kadar?
  • quote:

senin beğendiğin güzel al sen onu diğerleride 130-140 civarında zaten.

mağazadan alacaksan şu ayakkabının kahverengi olanına bir bak beyazı güzel durmuyor.
    http://www.ayakkabidunyasi.com.tr/ADIDAS/Modelleri/2008G46861

İnternetten bu siteden sipariş vermeyi düşünüyorum hocam ben

• quote:

Yeni ayakkabı almayı düşünüyorum ama daha karar verememiş durumdayım. Sizden de fikir almak istiyorum.

Benim şu an nisandan beri kullandığım ayakkabı buna benzer bi şey (link) . Aynı şekilde alacağım ayakkabıyı da en az bu kadar kullanmam lazım sık ayakkabı alacak durumum yok çünkü.

Benim de beğendiğim bir model var ama fiyatı bana pahalı geldi gibi. Sizce fiyatı ayakkabıya göre uygun mu yoksa pahalı mı fikir verirseniz sevinirim.

AYAKKABI TAVSİYESİ

Fiyatı 160 TL. Pahalı mı sizce? Ayrıca başka önerisi olan var mı?

model nedir acaba adidas olan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.