Şimdi Ara

Aydın / Söke yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aydın sökede asteğmen olarak göreve başladım daha 5 gün oldu ama ilçe çok küçük ve gezmek içinde vaktim olmadı acaba burada ne yapılır ( ilçe dısına çıkılmadan ) nerde eğlenilir nereye gidilir tarzında yardım edecek olan çıkarsa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yknave

Arkadaşlar aydın sökede asteğmen olarak göreve başladım daha 5 gün oldu ama ilçe çok küçük ve gezmek içinde vaktim olmadı acaba burada ne yapılır ( ilçe dısına çıkılmadan ) nerde eğlenilir nereye gidilir tarzında yardım edecek olan çıkarsa çok sevinirim.

Hayırlı olsun dostum.
    Bende muğla/milas'ta oturuyorum yakınız 1 saatlik yol var. söke de pek gezilecek yer bilmiyorum ama alışverişi söke outlet'ler de yapabilirsiniz.
    Fenerium,billabong,quiksilver,abercrombie,colin's,levis,mavi,collezione,rodi,rodi mod,nike,adidas,puma,starbucks,mcdonalds
    Aklıma gelen mağazalar bunlar.Daha var baya bi

• Kuşadası çok yakındır. Bence yazı bekleyin ortam süper olacaktır.
  • çok saolasın ama ben daha çok eğlenmek için yer arıyorum. su aralar ev arıyorum ve misafirhanede kalıyom ev olmayıncada biraz zor olur izmir yada kuşadasına gitmek o yuzden yakınlarda yani ilçede eğlenmek için mekan felan bilen olmadı sadece güzel müzik dinleyebileceğim bi yer bile olur.
  • kuşadası 15-20 dk mesafede sökede takılmana gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.