Şimdi Ara

AYT MATEMATİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 345 ayt matematikten sonra karekök acil bilgi sarmal hangisini çözmeliyim acil düşünüyorum ama zor gelmesinden korkuyorum(tytsi oldukça zor çünkü).345-acil-apotemi lti-deneme sıralaması nasıl olur?

• Rez
  • Hocam acil çözün bence
  • sayidjarrah16 kullanıcısına yanıt
    zorluğu nasıl olur dediğim gibi 345 ten sonra gider mi yoksa araya bir kaynak alayım mı ? birde yazdığım sıralama nasıl?
  • Hocam ben ayt mattan 30 üstü yapıyorum su anda ve acilin sorularını çözebiliyorum.Bir testte genelde 2, max 3 soru yapamadıgım oluyor.Ayt mattan bitirdiklerim su ana kadar:Apotemi fasikülleri(LTİ,fonksiyon),yüzde yüz trigo,tyt-ayt ortak konuları karekök tyt mpsde hallettim.Bi diziler ve logaritmaya bakmadım daha.Test kitabı olarak da 345 aytnin ösym tarzı ve orjinal soruları.Yani çok bi şey bitirmedim ama netlerim iyi çünkü konuları mantıgıyla ögrendim.Yani mantıgıyla ögrendiyseniz konuları zor olmaz.
  • Ben geçen sene 345 çözmüştüm bu sene karekök ayt ve acil aldım , acilin ayt'sinde polinomlar kısmı yok fonksiyonlar kısmı ise artanlık azalanlık ortalama değişim hızı ve grafiklerden oluşuyor normal sorularından daha çok A+ testleri var buda kitabın zor olmasına neden oluyor . Sıralama olarak 345-Karekök-Acil sıralaması bence daha iyi olur imkanınız varsa bilgi sarmala da bakabilirsiniz .
  • Lexiles kullanıcısına yanıt
    Hocam sarmalı mı önerirsiniz karekökü mü ayt için
  • Karekök ve acil çözmeden sınava girmeyin dostlar
  • turnerrr kullanıcısına yanıt
    Zaman cok ikisinide coz derim ayt de ne kadar cok kaynak o kadar iyi
  • turnerrr kullanıcısına yanıt
    Sarmal'ı çok iyi inceleyemedim ama gerek youtubedeki kanallar gerekse satın aldığım adam bana karekökü önerdi , karekök sarmala göre daha zor bir kitap imkanın varsa 345'ten sonra bilgi sarmal sonra karekök geçebilirsin .
  • Anladım sağ ol hocam
  • Karekökü çözmedim ama sarmal overrated bir kitap bence, nefret ediyorum ben. Çözüm 3d falan çözün daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.