Şimdi Ara

BABAMDAN SOĞUDUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baban özürlü kardes. Hicmi iyi yönü yok ulan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neyini garipsemicen bir zaman sonra idrar atmaya yarayan bir alet kabullenmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic222

Baban özürlü kardes. Hicmi iyi yönü yok ulan

İyi yönü var elbette . Ticareti iyi yapar bu haliyle 500 bin tl malvarlıgı var. ( 2 ev 1 araba + emekli maaşı )
  • İste bu yuzden diyorum cocuk yapma ehliyeti olmali, onune gelen aile kuramamali diye. Yazik sana kardes bu yasa kadar neler cektin kim bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

İste bu yuzden diyorum cocuk yapma ehliyeti olmali, onune gelen aile kuramamali diye. Yazik sana kardes bu yasa kadar neler cektin kim bilir.

Keşke öyle birşey olsa . Bana yazık yani gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlztrk93

Değil kardeş, ilk fırsatta işlerimi ayarlayıp ayrılmayı düşünüyorum evden. Hayatımızın içine sıktı.

Keşke o kadar kolay olsa .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dynamic222

Baban özürlü kardes. Hicmi iyi yönü yok ulan

Özürlü değil engelli. Bir de engelliler böyle davranışlar yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonyukuk

quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Babamla su 6-7 yilda yuzyuze 2 kere gorusmusumdur, telefonlada konusmuyoruz zaten, harclik falan yolluyor arada ki onuda ben istemiyorum zaten kendi yolluyor.

Sulalenin geri kalanida normal degil. Akil sagligimi nasil korudum bu sulalede bilmiyorum.
    Sulalede herkes birbirine sacma nedenlerden dolayi kus, birtek ben herkesle konusuyorum 1-2 kisi disinda.
    Kim yanima gelse bir digerini kotuluyor bana, bende dinliyorum oyle.

bu konudaki herkesle aynıyım neredeyse noluyo böyle

Senin derdin ne zenci kardes? Anlat dinleyelim.

• Hangi baba söylede almayalım ondan ehehehe

• quote:

quote:

quote:

Babamla su 6-7 yilda yuzyuze 2 kere gorusmusumdur, telefonlada konusmuyoruz zaten, harclik falan yolluyor arada ki onuda ben istemiyorum zaten kendi yolluyor.

Sulalenin geri kalanida normal degil. Akil sagligimi nasil korudum bu sulalede bilmiyorum.
    Sulalede herkes birbirine sacma nedenlerden dolayi kus, birtek ben herkesle konusuyorum 1-2 kisi disinda.

kim kardashian tırnağını kırmış.. bundan büyük dert mi olur be

• quote:

quote:

quote:

quote:

kim kardashian tırnağını kırmış.. bundan büyük dert mi olur be

Kederlendim be.

• ergenliğe hoş geldin

• aga bunun neyin kafası
  • Klasik türk babası işte. Belki bir tık daha iğrenç. Büyüdüğün için ve doğru olanı bildiğin gitgide daha çok batmaya başlaması normal. Bu haraketlerine çok aldırış etme istemeden onun gibi olabilirsin.

• brkylmz19990102 kullanıcısına yanıt
    Bence klasik türk babasi felan değil çoğu baba adam gibi değer verip böyle sacma seyler yapmiyor benim babam gibi böyle babalari görünce Allaha şükürler olsun diyorum babasi bu arkadasin babasi gibi olanlara da Allah sabir versin

• Benimkide parasını karılara yediriyor, Senelerce kendi çocuklarını bakmak yerine yıllarca elalemin çocuklarına babalık yaptı. İsim olarak "Baba" takma kafana o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

ergenliğe hoş geldin

Sen ergenliğini babanla yaşamış olabilirsin doğal karşılıyorum ama burda konu farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Benimkide parasını karılara yediriyor, Senelerce kendi çocuklarını bakmak yerine yıllarca elalemin çocuklarına babalık yaptı. İsim olarak "Baba" takma kafana o kadar.

Bizimki genelde kumar oynar. Köy yerinde gece 3'e kadar açık olan kahveler var . Orda 10-20 TL ye iki üç el oyun oynar + masanın hesabı derken toplam 50 tl olur haftada 2 defa gitse o kahveye 100 TL yapar ayda 400 TL. Bana bugune kadar tişört almamış biri başkasına 400 TL yediriyorsa adaletini ....... dünya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.