Şimdi Ara

Babamla kavga ettim evden kovuyor (ssli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
8.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence baban artik hayata atilip kendi duzenini kurmani istiyor, evden atma olayinda kavgayi muhtemelen bahane olarak kullaniyor. Korkmus adam 30-40 yasina kadar baba evinde kalip ezik bir tip olacaksin diye tahminimce.

Eger kavga yuzunden kovsaydi o mesaji atmazdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calal Arabi Bin Abdullah -- 7 Ekim 2017; 20:23:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem babana el kaldır hem evden kovuyor de o kadar ileriye gittiysen sonuçlarına katlanırsın
  • Treth kullanıcısına yanıt
    adam oldurmek kolaymı okadar..
  • bişey olmaz babandır bazen bende babamkla tartışıyorum sonra pişman oluyorum çünkü onlar her zaman olmayacak bırgun onlar gıderse bugunlerı hatırlayıp uzuleceksın.
  • Düzgünce demiş işte paranıda vericem diye ayrıl sende kafanı dinlersin bir süre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam olmuş bir olay da çekil git bak vururum anne al şunu başımdan ne demek lan ? Baban o senin kendini savunursun falan tamam ama tehdit etmek, annene al şunu başımdan diyerek kişiliğine hakaret etmek olmaz.

Ben de babamdan hatrı sayılır sayıda dayak yemişimdir, hiçbir zaman böyle şeyler yapmamışımdır.
  • Kavganın nedeni velet kardeşin.15 yaşına gelmiş sakat değil bi özrü yok hala çantasını kendi taşıyamıyorsa onu adam etmek gerek.

• Yalan hikaye yazma ..

• Treth kullanıcısına yanıt
    aynen öyle,haklı olsanda baş kaldırmayacaksın anne baba lan bu.
  • Ağır csb gibi geldi.

• Ağlayarak çektim gram zevk almadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Tamam olmuş bir olay da çekil git bak vururum anne al şunu başımdan ne demek lan ? Baban o senin kendini savunursun falan tamam ama tehdit etmek, annene al şunu başımdan diyerek kişiliğine hakaret etmek olmaz.

Ben de babamdan hatrı sayılır sayıda dayak yemişimdir, hiçbir zaman böyle şeyler yapmamışımdır.

Aynen hocam doğru diyorsun hata yaptım ama çok garip olan bi durum var

Ben bı sıralar her gün babamla kavga ettiğimi görüyorum rüyamda, baya sinirleniyorum o bana vuruyor ben ona falan böyle hiç kesinlikle bilinç altımda olmayan rüyalar görüyordum. Ve o rüyalardan sonra hiç babamla falan tartıştığı olmuyordu.
    Sadece dün babamla mutlu bi şekilde konuştuğumu sarıldığımı falan gördüm, o sabah kavga ettik. Konuyla bi alakası yok ama bu tesadüf olacağını sanmıyorum, olmasa bile niye böyle bir şey yaşıyorum bilmiyorum.

• Hocam csb değilse değmez 3 günlük dünya sonuçta birinizden birine zarar gelse üzüleceksin Özür dile barış

• Sonuç

• quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Ağlayarak çektim gram zevk almadım

ben de bunu bir yerden tanıyorum ama nereden diye düşünüpdururken bu mesajı okudum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Sonuç

Geldi eve hiç konuşmadım odamdan çıkmadım yüzüne bakmadım. Oda aynını yaptı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.