Şimdi Ara

Bagaj Kapısı Havada Duruyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lucasgursaka

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Daha önce arkadan darbe almışsa araç, bagaj kapağı değişmişse ve bu değişim özel serviste / kaportacıda yapılmışsa bu tür durumlar olabiliyor, kaportacılar milimetrik olarak düzeltme yapmazlar, bu tür orantısızlıklar görülebilir. İşten anlayan bir kaportacıya giderseniz orayı çekiçleyip eskiye göre iyi hale getirebilir.

Aracın heryerinin orjinal olduğunu nereden teyyit ettirdiniz, özel ekspertizlere yüzde yüz güvenmemek gerek.

Yani akşam eve gidince bir kontrol edeceğim, eksper araç orijinal dedi, satan kişide oldukça dürüst davranışlar sergilemişti yalan söylecek bir adam değildi ama bilemedim şimdi akşam eve gidince yapabileceğim birşey mi bilemiyorum ama en azından parçanın orijinal parça olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim ?

Servis işlemi gördüyse kayıtlarda çıkar, özelde yapıldıysa tespiti zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

bu kadar karalar bağlayacak birşey değil bu, kendin bile ayarlayabilirsin

insanın ilk arabası olunca benim gibi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birsey olmaz 5-10 dkda duzeltilir bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göre bildiğim somunların fotoğrafını koydum, orijinal gibi gözüküyor ama anlayamadım...

Bagaj Kapısı Havada Duruyor

• tam bilgim yok ancak aracin sasesi yamulmus olabilir.. bizim bi arkadasta 307nin bi tekerini bosa cikariyordu kapi kapanmiyordu..drift yada kaza sonucu, sasede sok dalgalariyla yamulmus olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

tam bilgim yok ancak aracin sasesi yamulmus olabilir.. bizim bi arkadasta 307nin bi tekerini bosa cikariyordu kapi kapanmiyordu..drift yada kaza sonucu, sasede sok dalgalariyla yamulmus olabilir..

Sanmıyorum her şey normal bagaj açılıp kapanması vs...
  • lucasgursaka kullanıcısına yanıt
    dogrudur hocam, zaten arac temiz cikmis..olacaksa tek kusuru bu olsun pek masraflida olmaz zaten.

• Dün servise gittim servisteki adam yaklaşık 2 dk da ayarı yaptı ve güldü :D :D sorun çözüldü
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.