Şimdi Ara

Bagger Simulator 2008 (İnşaat Makinaları Simulasyonu) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
29.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BLu-Ray

Bagger Simulator 2008 (İnşaat Makinaları Simulasyonu)

anaa diskoveri deki mega makine

vaaay Krupp un yaptığı TONKA da var. Bu Almanlar işi biliyo

• görüntüler biraz daha iyi olabilirmiş bea
  • Tonka görevini bitiren var mı? ondan sonra görev var mı varsa ne?
  • çeşitli simülasyonlar görmek güzel
  • Artık yeni moda simlasyon oyunları çeşit çeşit simulasyon oyunları çıkmaya başladı bu güzel birşey
  • Eee yuh.... Bende neden böyle oyunlar yapılmıyor diyodum.. Çok güzel yaw denicem hemen....
  • bu oyunda bi görev bi amaç varmı? malum almanca !
  • Güzel oyun
  • Daha neler görücez bakalım.
  • Var ya,bagger i uykusuzluktan beggar okudum dedim ulen dilencilik simülasyonu vay be oyun sektörünün geldiği noktalara ama nerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reason666 -- 31 Ağustos 2008; 8:23:40 >
  • abi bunun türkçe yamasını yapan yokmu ben nasıl yapıldığını bilsem 1 dk durmmam yetkililere sesleniyorum türkçe yama çıkartalım ingilizcede olur
  • Bence çok güzel bir oyun gibi gözüküyor , inşa ve yapılara merakım vardır zaten
  • Bu firma değişik tarzda simülasyon oyunları yapıyor. Çöpçülük yaptığımız bir simülasyon oyunu bile geliştirmişler
    Firmanın diğer simülasyon oyunları için :http://www.astragon.de/index.php?cPath=33

• quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Bu firma değişik tarzda simülasyon oyunları yapıyor. Çöpçülük yaptığımız bir simülasyon oyunu bile geliştirmişler
    Firmanın diğer simülasyon oyunları için :http://www.astragon.de/index.php?cPath=33

simulasyon oyunlarını secverim link için teşekkürler...

• buyrun beyler

http://www.ahmetturan.org/oyun-indir/319/bagger-simulator-full-indir-download-is-makianasi-oyunu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigar. -- 29 Ekim 2008; 15:06:36 >
  • oyun çıktı denedim gerçekten güzel uygun bir oyun.
  • güzel bir oyuna benziyor yaklarsam kaçırmam alırım
    Acaba oyun ing olmuyormu?
  • arkdaşlar kesinlikle iğrenç bi oyun grafikler çok kötü boşu boşuna indirmein 172 mb az da deill boşu boşuna kotanız dolar
  • Bence firmanın diğer oyunlarına da göz atın. Vinç simülatörü filan da çıkarmışlar. Şimdiye kadar hadi canım olur mu denilecek bütün simülasyonları yapmışlar. Biçerdöverinden tutun da uzay mekiği simülasyonuna kadar her şey var.
  • Önce uça,k ardından tren, sonra gemi, şimdi de inşaat makineleri...

Yakında uzay mekiği simulasyonu da gelir...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.