Şimdi Ara

Bağlantınız güvensiz olarak algılandığı için siteye erişemiyorsunuz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bağlantınız güvensiz olarak algılandığı için siteye erişemiyorsunuz.

Farklı tarayıcı ile denediğimde sorunsuz girebiliyorken, Chrome ile girdiğimde sık sık bu hatayı alıyorum. Bunun bir çözümü var mı? Teşekkürler.

Edit : Farklı tarayıcıdan denedim onda da aynı hatayı alıyorum Bağlantınız güvensiz olarak algılandığı için siteye erişemiyorsunuz. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 5 Ağustos 2021; 15:52:57 >

• Bende de çıkmaya başladı bu aralar.

• "internet kutusu" denen ISS gibi çöp ISS kullanıyorsanız alabilirsiniz. Cep telefonu internetiyle giriyor , ev interneti ile girmiyor.

• aynen, bende internet kutusu kullanıcıyım, 3 gündğr hepsiburada ya giremiyorum....

• ihmy38 İ kullanıcısına yanıt

31 Temmuz akşamı hiç giremedik. 2 Ağustos sonrası güvensiz bağlantı olarak uyarı vermeye başladı. Değiştireceğim i.k.yı yakında. 1 haftadır ilgilenen yok.

• Google da arama yaptım kendi açtığım konuya düştüm ya la Bağlantınız güvensiz olarak algılandığı için siteye erişemiyorsunuz. 

Hepsiburada.com a bir türlü giriş sağlayamıyorum arkadaşlar.

Aynı hatayı alıyorum sürekli!Bağlantınız güvensiz olarak algılandığı için siteye erişemiyorsunuz. 

• huncacare kullanıcısına yanıt

Evet İnternet Kutusu denen zımbırtıyı kullanıyor ve giriş sağlayamıyorum.

269 TL. den 360 TL. ye çıkardılar fiyatı. Ay sonu iptal edeceğim, var mı önerisi olan ISS konusunda.

• fofer kullanıcısına yanıt

Vay çakallar vaaaay hiçbir duyuru da yapmadılar. Demeseniz farketmezdim. Bende hemen başka bir ISS'ye geçeyim bari. NETGSM'e geçecektim aslında ama anne kızlık soyadı isteyince dedim bu işte bir iş var. Geçiş yapmadım. Yeniden ararım pazartesi. Yaparsa geçerim yapmazsa bakacağız.

• huncacare kullanıcısına yanıt

Netgsm fiyatına baktım 259 TL. hemen geçiş yapıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.