Şimdi Ara

baglantisi iyi olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu internet duzeldi mi yani simdi eskiden tik tik baglaniyordu,suanda kesinlikle eskisi gibi degil [angry] eskisi gibi olacak mi? ne zaman ? bilen var mi ?

• ttnetin başkanını rehin aldığın zaman.
  • surda biseyler bulabilirsin:http://forum.donanimhaber.com/forum.asp?FORUM_ID=79

isin icinde ttnet olunca tahminler mantik la yapilamiyor. muneccim olmak lazim.
    :http://www.muneccim.com.tr.cx
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Babudil</i>
    <br />
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

hocam sen izmir'in neresindensin?

• mıke zuhahahahahah [evlol]
  • bizde pek bir sorun yok gibi,
    bnet ten alıyoruz interneti, 30k ile download edebiliyorum. Yahoo falan gayet iyi, eğer yahoo mailinize bakamıyorsanız söyleyin bana ben bakiim, sizi haberdar ederim
    Geyik bi yana şu sıralar bizde bağlantı iyi gibi. 77 MB ı 1:15 dakikada download ettim dün.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by carli</i>
    <br />bizde pek bir sorun yok gibi,
    bnet ten alıyoruz interneti, 30k ile download edebiliyorum. Yahoo falan gayet iyi, eğer yahoo mailinize bakamıyorsanız söyleyin bana ben bakiim, sizi haberdar ederim
    Geyik bi yana şu sıralar bizde bağlantı iyi gibi. 77 MB ı 1:15 dakikada download ettim dün.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

maillerde sorun yok da benim interaktif banka çalışmıyor. şifreyi falan versem bir havale yapabilirmisin [arindr]

şaka maka, download fena değil de upload sürünüyor...

• hort
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.