Şimdi Ara

Bank kart harçlık avans hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sabah böyle bir mesaj aldım. hesabımda halen para olmasına rağmen neden böyle oldu,acaba bank kartın kredi kartı tarafından mı harcama yapıp bitirdim, yoksa sadece bakiye bittiğinde harçlık avans kullanabileceğimin mi bilgisi bilenler aydınlatırsa sevinirim.

• Kredi mi burs mu? bankkart ta para bittiği zaman atm ye kredi den harçlık avans alıyorsun ve belli bir limite kadar alıyorsun. Bir sonraki ay maaş yattığı zaman ise asgari tutar da ödemen gerekiyor. İster atm den isterse mobil den öde. İnternet ten alışveriş yapayım dersen kredi den harcamış oluyorsun. Ve belli bir limite kadar. Bunu da asgari tutarda ödemen gerekiyor.

• nakit çekemiyon alışverişte kullanıyon

• kredi çıktı. benim anlamadığım şey halen para var zaten kartımda neden harçlık avans tanımlandı diye mesaj geldi ki?

• Maraz Alinin Sağ Kolu kullanıcısına yanıt

onu biliyorum da halen para var hesapta bu mesaj bilgilendirme mesajı mı oluyor para biterse harcama yapabilme için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Adnx12

kredi çıktı. benim anlamadığım şey halen para var zaten kartımda neden harçlık avans tanımlandı diye mesaj geldi ki?

650 TL biterse avans tan harcayabileceğinizi belirtmişler. Nakit olarak harcayabiliyorsun avansı. 650'i ister internet'ten ister nakit olarak bitir. Avansı harcamayabilirsin. Harcarsan borç işler, harcamazsan durur öyle.

• Harçlık avans denen şey kredi kartı limitiniz bittiğinde üstüne kredi çekiyormuşçasına kullanabileceğiniz para miktarı yani nakit avans anlamına geliyor. Hesabınıza yatan veya çekilen bir para yok. Sadece hak tanımlaması yapılmış.
  • teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.