Şimdi Ara

Base Glacier Mage Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Gırakonda 69 level glacier mage karakterim var fakat staff ve statlar konusunda yardıma ıhtıyacım var. Elimde ge / oasis / garp +7 var. Şu an 112 mp ve 234 int oynuyorum ve GE kullanıyorum. Takı olarak da dual shio takıyorum +0.

Yavaşlatma konusunda GE çok başarılı fakat verdiğim hasar çok az. GE yerine garp'ı kullansam damagelerde artıs olur mu? ve staff vurusunun ne kadar fark edecegını merak edıyorum.

+7 garpta 40 glacier damage varken GE'de 78 var aradaki 38 glacier damage cok fark ettırır mı? ve son sorum garpı 160 int full mp kullanırsam yavaşlatma konusunda sorun yaşar mıyım?

İlk defa glacier mage oynayacagım bu konularda yardımc olabılırsenız sevınırım. Oyunda cok fazl param yok bu yuzden tekrar tekrar stat dağıtamam. Daha önce sorduklarımı deneyenler yardımcı olursa sevinirim.

İyi forumlar...

• 112 mp oynayacaksan ge kullanmak gayet mantıklı olur.inte fazla vermişsin bence, 200int kalanı hp yapsan güzel olur.Zamanlar shioları +2lemeye çalış

Eğer amacın yüksek hasar ise 160 int kalanı mp yapıp garp kullan.Ancak +0 shiolar ile karşı tarafı pek yavaşlatabilceğini sanmam bu durumda.
  • Aslında 112 mp oynamakta kararlı degılım sadece hangısının en faydalı olcagını bılmıyorum. Yuksek mp 160 int de yavaslatabılcegımı bılsem öyle yapıcam hem ıyı hasar vermek ıcın de hem de yavaslatmak ıcın ama bu intle ve garpla zor gorunuyo. Shioları +lıycam zamanla ama şu anda bütçem cok kısıtlı o yüzden öncelıği kullanacagım staffa verdım. 112 mpde kalırsam int'i 200e dusurup kalanı hpye verıcem sanırım can da artmış olur bu sayede.

Staffdaki elemental damage yavaşlatmada gerçekten önemli mi peki? Verilen hasarda önemli olduğu söylenıyor ama Hell blood ın verdiği hasarı woe veya scorching vermıyor atak sebebıyle.
  • Base de efans daha onemlidir. Bence INT 160 olmak kaydi ile gerisini MP ye yuklen ve eline Garp al. Yavaslatma oranin INT yuksek oldugu icin artacak. Staffda unu destekler sekilde zaten. Hem Damage hemde Elemental Effect olarak gayet guzel bir kombinasyon sahibi olursun.
    Ayrica en kisa zamanda Shio lari + lamalisin. Son olarak Hedefin Glass Belt olmali.
  • sagol dostum ilk hedefim glass belt ve shioları +lamak biraz pazar yaptıktan sonra tabi. Önerileriniz için sagolun ıkınız de bunları deneyecegım. iyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.