Şimdi Ara

Başvurana kadar en geç 1 saate cevap veren Mt. başvuru sonrası 23.59'a kadar bekletip...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşalar yaklaşık 5 gün önce başvuru yaptım, başvuru yapana kadar bütün sorularıma 1 saat içinde cevap veriyorlardı.Lakin her şey başvuru yapınca değişti, kaç gün oldu hiç bir haber yok. Wpden mesaj atıyorum , 23.59 kadar bekletip tc mi istiyorlar daha sonra ise 24 ten sonra hizmet vermiyoruz diyorlar. şaka gibi,Başvurana kadar en geç 1 saate cevap veren Mt. başvuru sonrası 23.59'a kadar bekletip... sinir krizi geçirtecekler bana burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontooth11 -- 31 Mart 2020; 15:35:29 >

• 23 59 olayı iyiymiş bütün bunlara rağmen bende basvuracam türknet vs hepsinde bu sorun var anlamsızca oyalayıp bekletiyorlar
  • Sana yine bir şey yazıyorlar. Bana direkt cevap yok.
  • en hızlı hangısı sızce basvuruda
  • Millenicom'un WhatsApp hattı doğru düzgün çalışmıyor bende birşey sormak için yazdım geçenlerde,aradan biraz zaman geçtikten sonra bilgileri alıp inceliyorum dedi.Bir daha ne dönen oldu ne işlem yapan

Burdan millenicom ekibine özel mesaj atıp daha hızlı geri dönüş alınabiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.