Şimdi Ara

battlefield bad company 2 serial gelmiyor !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün battlefield bad company 2 aldım ama oyunda seial gelmiyor install basıyorum normalde bi şifre yani (serial) istemesi lazım ama o gelmiyor onun yerine

Please insert CD/DVD Battlefield: Bad Company 2 in drive D:

diyor D: klasörü bişiyler dedi ama serial numarası gelmiyor resmini cektim ama koymayı bilmiyorum

• Neden Bad Company 2 aldın ki? Birkaç gün daha bekleyerek Battlefield 3 alabilirdin.
  • ya 2 yi oynamadam 3e geçmek saçma olmazmı ?
  • kurarken dvd check ya da online olarak kayıt seçenekleri var sen dvd seçmişsin.
    regeditten düzeltebilirsin ordan seriali girerek kürek at oyuna gir sonra tekrar orjinal exei kopyala.

ikincisi bad company2 ile battlefield farklı oyunlar alakası yok hikaye olarak zaten multi tabanlı bir oyun
  • tamam ama orda sadece bitek install var baska bi şık yok onu tıklıyorum o yazı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cukuletta

ya 2 yi oynamadam 3e geçmek saçma olmazmı ?

Battlefield 3, Bad Company 2'nin devamı değildir. Senaryo olarak ikisinin arasında hiçbir alaka yoktur. Asıl sorunun için arkadaşın dediklerini yapabilirsin.
  • ya sadece install var serial dediğim şey hani

AUKH-ASKH-DLFH-KDJF mesela bunu yazdığımız yerin gelmesi ve kurulumun yapılması lazım ama bende o yazdığım yer gelmiyor gelse kurlulcak ama gelmiyor ne yapsam olmuyor 2 gündür uğraşıyorum :S
  • installden sonra gelecek o ekran
  • tıklıyorum gelmiyor ya nasıl fotoğraf yüklücem yükleyim göstereyim orada
  •  battlefield bad company 2 serial gelmiyor !!

• installden sonra derken yükleme bitecek en son finish demeden önce gelecek hatırladıgım kadarıyla, seninki install dedikten sonra mı istiyor dvdyi? kurulum dosyaların eksik olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

installden sonra derken yükleme bitecek en son finish demeden önce gelecek hatırladıgım kadarıyla, seninki install dedikten sonra mı istiyor dvdyi? kurulum dosyaların eksik olmasın?

ya install diyorum bu geliyor işte
  • quote:

quote:

installden sonra derken yükleme bitecek en son finish demeden önce gelecek hatırladıgım kadarıyla, seninki install dedikten sonra mı istiyor dvdyi? kurulum dosyaların eksik olmasın?

kurulum dosyan eksik heralde, oyunun setupınn oldugu klasörü ss alır mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

kurulum dosyan eksik heralde, oyunun setupınn oldugu klasörü ss alır mısın

tamam yaptım teşekkür ediyorum ilgilendiğin için ama oyun beklediğim güzellikte değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.