Şimdi Ara

bavul ticareti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler dusune dusune buralara kadar geldim, internetten de baktim, vize istemeyen bir suru ulke var, bu bavul ticareti nasil olur? Sikintisi varmi? Yapanlar bilenler bi fikir verin, ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkadraz13 -- 5 Mart 2015; 9:42:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Limon satarak basla,ne isin var bavulla mavulla.
  • BaVuLCuYuM. xD YaŞaSıN BaVuLCuLuK!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japonya tavsiyemdir bildiğim kadarı ile vize KALKTI bir de Andorra var vergi yok sanırım bu işlerden büyük para kazananlar var iş demeyelim aslında bir nevi kaçak mal biliyorsun bizim ülkemizde vergisini verene kırbacı vururken vermeyeni severler ama düşündüğün gibi değil bildiğin ilk anlamıyla severler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 5 Mart 2015; 10:36:10 >
  • Simdi tayland'i aratirdim,2 ay vize veriyorlarmis, bankong malum, hersey ucuz, birde oradan turkiyeye kargo yollayabilme imkanida var, valla simdi arastiriyorum, bilet fiyatinada baktim 1600 lira falan ( 1 aralik gidis-31 aralik donus) bana toplam 3-4 bine patlar, ama buradan gitmeden siparisleri toplar oyle giderim artik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.