Şimdi Ara

Bedelli ücretinde indirim olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kendimce sebeplerden dolayı askere gidemiyorum. Şu durumda bedelli de yapamayacam gibi ücreti çok yüksek.

Ben birkaç yıl sonra işlerim yoluna girince yaparım diye düşünüyordum ama bakaya kaldıktan sonra bedelliye başvurulamıyormuş. Benim de Temmuz sonunda tecilim bitiyor.

İleride (birkaç yıl sonra, hatta belki seçimlerden önce) sizce bu ücrette indirim, af vs olur mu?

Ne önerirsiniz.
    Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkuazımsı -- 7 Haziran 2020; 2:18:37 >

• 🆙
  • Bunlar tahmin edilebilir bir şey olsaydı kimse 35 binlira vermek istemezdi şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 9 Haziran 2020; 1:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Bunlar tahmin edilebilir bir şey olsaydı kimse 35 binlira vermek istemezdi şuan.
    Nedense seçimlere yakın bir tarihte oy almak için yahut daha yakın bir tarihte virüs sebebiyle oluşan zararı azaltmak, para toplamak için devletin bazı seylerde (cezalarda, faizlerde vs) indirime gidebileceğini düşünüyorum. Benimle aynı görüşte olan var mı genel kanaat nedir onu merak ettim esasında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.