Şimdi Ara

Behzat Trigonometri-1 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar video yu alacam fakat aklıma ismi takıldı bu videoda esas ölçüden trigonometrik denklem dahil herşeyin konu anlatımı varmı sormak istedim eğer satın alan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Var kardeşim bitirdikten sonra trigonometriden nadir soru kaçırırsın. Ben sevmezdim bu lanet konuyu çok güzel en detayına kadar anlatıyor. 50 sayfa nottan anlatıyor. Açı,açı kolu nedir? den başlıyor trigonometrik denklemler,periyot,grafik çizimleriyle bitiriyor.
  • Hocam yardımınız için çok teşekkür ederim,dershane matematikçilerim on numara 5 yıldız adamlardı ama trigonometriyi geometriciler anlattı ondan trigonometrim biraz sakat ısrarla behzat hocayı önerdiler trigo-1 yazınca biraz kafam karıştı acaba apotemideki gibi 3 kısımamı ayırmış diye ondan soruyum dedim yardımınız için tekrar teşekkür ederim

• FeelMyMalice F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :) Dinledikten hemen sıcağı sıcağına 8x20 test yapıştırdım çokta iyi oldu trigoyu öğrenince geometride de işine yarıyor. Bu arada spoiler atayım dinlemeden önce kenarorta dikme nedir,küp açılımı,üçgende açıortayların birleştiği yer nedir,çevrel çemberin yarı çapı vs. bunları öğren behzo reisten fırça yeme Bu arada en güzel yanı en basit teoremden HERON formülüne kadar ispatlıyo
  • Tamam hocam hallederim

• Beyler int.den dinleniyor mu sizce bence ders sınıfta öğrenilir ama behzat ı hiç dinlemedim.H.geldik den de verim alamadım
  • kartal1363 kullanıcısına yanıt
    behzatı dinle fikrin değişir. Hocalara geldik'e gelince-> Olmamış tavırları ve ses tonları acayip itici geldi bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.