Şimdi Ara

Ben Ruhlu Galatasaray, Taraftarıyım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben iyi gün taraftarı değilim, ben Ruhlu Galatasaray taraftarıyım. Bu takımda ruhu olmayanları yeri yoktur, defolup gitmelidir. Bunu protesto etmeliyiz. Lütfen direk olumsuz bir şekilde cevaplamayın. Beni anlayacağınıza eminim. 9 yıldır bu takımın arkasından koşturdum. Sinir hastası oldum ama inancımı kaybetmedim. Bu takımın bir an önce temizlenmesi gerekiyor. Oynayıp kaybeden takım olsun yine peşinden koşarım ama sen hiç bir varlık göstermezsen seninle işim olmaz...

Drogba takımı satmıştır. Gitsinn..

Mancini sadece izlemekle yetinmiştir.Gitsinnn

Burak, kontrol 0, kafa 0, şut 0, sanayide iyi yapar koşturur oraya buraya ve Selçuk, hantal, patates çuvalı, kendini kaldıramıyor... Gitsinn..

Chedjou top nedir biliyor mu hala şüpheliyim. Gitsin..

Ebouenin süresi dolmuştur. Gitsin...

Bunlar tv de idmanlarda gördüğümüz adamlar mı bilemedim. Sanki hepsi yeni takıma transfer olmuşlar birbirlerinden haberleri yok!

Bu takım, yüce Galatasaray taraftarı ile kurulmalıdır. Bu takımın kadrosunu bizler kurmalıyız. Bu yüzden protesto etmeliyiz!

• sabah şeriflerniz hayırlı olsun . sabahları foruma girmek süper oluyor .trooll yok ciddi mesajlar var.

Konuya dönmek gerekirse kesinlikle haklısınız ama bence gs taraftarı buraka çok acımazsızca eleştiriyorsunuz. Bazen düşünüyorum bu burakın adı almeida olsa acaba aynı şekilde eleştirebilecekmisiniz. Türk olmak gerçekten çok kaybettiriyor .

Drogba sezon başında bitmişti zaten .

Mancini yazıklar olsun diyorum . adam ayak ayak üstünde maç izledi ya valla helal olsun .

Onun yerinde bir türk teknik direktör olsa yerden yere vururduk .İşte biz hep bu yüzden kaybediyoruz .Hep kendi insanımıza değer vermemekten kaybediyoruz ( burak yılmaz, yılmaz vural ......) .

Eboue eski ruhu yok .

Yalnız gerçekten üzüldüm gsye sen o kadar transfer yap oyuna bak .
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

sabah şeriflerniz hayırlı olsun . sabahları foruma girmek süper oluyor .trooll yok ciddi mesajlar var.

Konuya dönmek gerekirse kesinlikle haklısınız ama bence gs taraftarı buraka çok acımazsızca eleştiriyorsunuz. Bazen düşünüyorum bu burakın adı almeida olsa acaba aynı şekilde eleştirebilecekmisiniz. Türk olmak gerçekten çok kaybettiriyor .

Mancini yazıklar olsun diyorum . adam ayak ayak üstünde maç izledi ya valla helal olsun .

Onun yerinde bir türk teknik direktör olsa yerden yere vururduk .İşte biz hep bu yüzden kaybediyoruz .Hep kendi insanımıza değer vermemekten kaybediyoruz ( burak yılmaz, yılmaz vural ......) .

Eboue eski ruhu yok .

İyi sabahlar...

Hani oynarsın kaybedersin hiç bir şey demem, bu kadroyla oynayamadan kaybetmek insana koyuyor ve ne yazık ki çok acımasızlaşıyorum

• Drogba çok çok kötüydü.
  • Manciniye haksizlik yapmayalim oyuncu takimi sabote etti o kadar, koca 90 dakikada ayak uzatip oturma sahnesini cimbizla cekip almayalim zira bana kalirsa mancini orada bir tepki vermek istedi, oyuncu degisikligi falan hikaye yapabilecegi pek bisey yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1kom

sabah şeriflerniz hayırlı olsun . sabahları foruma girmek süper oluyor .trooll yok ciddi mesajlar var.

Eboue eski ruhu yok .

Bu takıma emeği geçmiş hiçbir futbolcumuzu kolay kolay yerden yere vurmam ama drogba benim için dün bitti.Ben dün maçtan çok drogba'ya taktım tamam drogba chelsea için chelsea'de drogba için önemli ama bunu bize yansıtmaması lazımdı resmen bizi hiçe saydı halbuki bu kulübün taraftarı ona chelsea taraftarı kadar saygılı.

Selçuk geçen 2 senede bu takıma çok fayda sağladı emeğine saygımdan ötürü bende halen kredisi var aynı şekilde burak yılmazda öyle.Bir futbolcunun kötü zamanları olabilir kendini düzeltmesi adına çaba gösterebilir ama burakla selçuk'ta şu an için o çabayı göremiyorum umarım en kısa zamanda o çabayı gösterirler göstermezlerle artık takımın menfaati adına gönderilmeleri şart.

Fatih terim hakkında her taraftarın ayrı düşüncesi var herkeze saygım sonsuz ama şu bi gerçek galatasaray ruhunu terimden başka kimse bu takıma yan-sı-ta-maz! belki iyi oynatır ama o ruhu verebilicek başka birisi yok.Mancini'yi seviyorum teknik t. olarak ama şu çorba kadro anlayışından bi an önce kurtulması lazım bizi bu sezon bitiren etkenlerin başını çekiyor bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esoterickk

Bu takıma emeği geçmiş hiçbir futbolcumuzu kolay kolay yerden yere vurmam ama drogba benim için dün bitti.Ben dün maçtan çok drogba'ya taktım tamam drogba chelsea için chelsea'de drogba için önemli ama bunu bize yansıtmaması lazımdı resmen bizi hiçe saydı halbuki bu kulübün taraftarı ona chelsea taraftarı kadar saygılı.

Selçuk geçen 2 senede bu takıma çok fayda sağladı emeğine saygımdan ötürü bende halen kredisi var aynı şekilde burak yılmazda öyle.Bir futbolcunun kötü zamanları olabilir kendini düzeltmesi adına çaba gösterebilir ama burakla selçuk'ta şu an için o çabayı göremiyorum umarım en kısa zamanda o çabayı gösterirler göstermezlerle artık takımın menfaati adına gönderilmeleri şart.

Fatih terim hakkında her taraftarın ayrı düşüncesi var herkeze saygım sonsuz ama şu bi gerçek galatasaray ruhunu terimden başka kimse bu takıma yan-sı-ta-maz! belki iyi oynatır ama o ruhu verebilicek başka birisi yok.Mancini'yi seviyorum teknik t. olarak ama şu çorba kadro anlayışından bi an önce kurtulması lazım bizi bu sezon bitiren etkenlerin başını çekiyor bu durum.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar allah aşkına Mancini de bişey yokmuş gibi yapmayın ... elindeki malzemelerle hangi yemeği yapacağını bilmezsen iy ibir aşçı değilsin demektirç

• Abi iyi de o virgül ne orada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Drogba çok çok kötüydü.

Morinyo da gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

quote:

Drogba çok çok kötüydü.

Morinyo da gelmiş

Alıntıları Göster
    Şu Chedjou varya, bizim taraftarlar arasında beğenenler var. Adam topu belki iyi oyuna sokuyor ama bir adamın defansı bu kadar mı kötü olur. Anadolu takımlarında daha iyi defans oyuncuları var. Bu adamı geçemeyecek forvet yoktur arkadaş. Hangi maçı izlediysem her forvet geçebiliyor adamı.

• Ruhlu Galatasaray taraftarı deyip laf oyunu yapmaya gerek yok. Açıkça Yeniçerisin, kelle istiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Ruhlu Galatasaray taraftarı deyip laf oyunu yapmaya gerek yok. Açıkça Yeniçerisin, kelle istiyorsun.
    Bazen rakip oynatmaz. İngiltere deplasmanında iyi oynamadık diye bu kadar üzülmeyin. Karşı takım çok iyi alan daralttı. Müthiş bastı. Sizin yerinize başka bir takım olsada dün sonuç değişmezdi.
  • Tamlamalar icinde virgul kullanilmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Tamlamalar icinde virgul kullanilmaz.
    Chelsea çok iyi defans yapiyor. Zaten city'yi oyle yenmislerdi sanirsam. Tabi bizimkiler 2. yari bile bisey gosterme çabasi gostermedigi için rakibi zorlamadik bile. Sorun bu asil. Ne bilim daha yuksek baski kur orta sahada, kendi sahamizda yattik resmen pres yapacagimiza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Bazen rakip oynatmaz. İngiltere deplasmanında iyi oynamadık diye bu kadar üzülmeyin. Karşı takım çok iyi alan daralttı. Müthiş bastı. Sizin yerinize başka bir takım olsada dün sonuç değişmezdi.

bende böyle düşünüyorum orta sahada çok iyi pres yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

quote:

Orijinalden alıntı: baris01

bende böyle düşünüyorum orta sahada çok iyi pres yaptılar

Çok sağlam fizik üstünlük kurdu adamlar. Ben bir ara sahada 14 chealsea'li filan var sandım. 3 lü 3 lü her yere bastılar hepside bilinçli şurda boşuna koştu bu adam dediğim bir tane pozisyon gözüme çarpmadı . Bu maç yüzünden takımı yargılamak asmak bana göre çok mantıklı değildir. Bazı adamlar önceden beri gelen düşük formları yüzünden eleştirilebilir tabi ama Chealsea çok iyiydi.

Birde genel olarak değinmek istediğim bir nokta var bizim ligten nasıl başarılı takım çıkacak çıkan başarılar hep kısa süreli oluyor bunun sebebide taraftar ve yönetici profilidir. Şunu hiç bir zaman anlamam 2. olan bir takım her sene sil baştan yapmak zorunda kalıyor. Bu şekilde başarı gelmez. Her sene bir önceki senenin üzerine koyman lazım. Bu şekilde koyarak ilerlersen zamanla başarılı olursun ama gel gelelim bizim ligte Gs şampiyon olsun Fener komple değişiyor. Fener başarılı olsun Gs komple değişiyor bu mantık ile biz daha çok bekleriz başarıyı.

Bu dediğim olaya en büyük örnek ATM'dir adamlar 3 senedir her sene level atladılar. Yapılması gereken güvenilir bir hoca bulup takımı ona emanet etmek ve onun işini kolaylaştıracak adımlar atmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

quote:

Drogba çok çok kötüydü.

Morinyo da gelmiş

Morinyo olmaya gerek yok bunu söylemek için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

quote:

Drogba çok çok kötüydü.

Morinyo da gelmiş

Morinyo olmaya gerek yok bunu söylemek için.

Alıntıları Göster
    o zaman bu televizyonda idman yapamnlar bizim oyuncular değil, yazık günah her maç öncesi idman yapıp gelişemeyen tek takımız heralde. Neyse sağlık olsun bazen yenilgiler, daha güzel bir gelecek için kapı görevi görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: finrod92

o zaman bu televizyonda idman yapamnlar bizim oyuncular değil, yazık günah her maç öncesi idman yapıp gelişemeyen tek takımız heralde. Neyse sağlık olsun bazen yenilgiler, daha güzel bir gelecek için kapı görevi görür.

Alıntıları Göster
    Önce ünal gitmeli sonra gerisi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Önce ünal gitmeli sonra gerisi gelir.

Alıntıları Göster
    Ruhun tamamen gittiği burada bellidir. Sen gole inamazsan yaptığın çabalar fayda etmez. Top şişirmeler... Bodoslama vurmalar falan filan... pehh
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.