Şimdi Ara

beramus boss event

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler elim ayağım titriyor bu resimdeki bana düştü ve ilk defa düştü çok heyecanlıyım beyler5 dk önce düştü

beramus boss event

• Sakin Ol Chitin Bow Nolcak Ki
  • tabi ordan demesi koaly gel bide bana sor
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeramusLe

tabi ordan demesi koaly gel bide bana sor

hayırlı olsun
  • quote:

beyler elim ayağım titriyor bu resimdeki bana düştü ve ilk defa düştü çok heyecanlıyım beyler5 dk önce düştü

beramus boss event

hayırlı olsun heyecenın yakında geçer
  • :) çok sevındım +2 yap sat yada +3 yap sat ama +4 deneme bence +0 sat yada baya para eder unıqueler sımdı ...
  • En güzel drobu kapmışsın hayırlı olsun
  • bu arada ne kestinizde o kadar drop geldi
  • en guzel dropuda sen kapmi$sin
  • Hayırlı olsun.
    Umarım devamı gelir
  • shaula kestik o anda ilk ben dalmıştım kutuya yanımda hiçkimse yoktu partyi çektim yanıma ben zaten en altlardaydım kesildi shaula kutu baktım bizde ilk ms i gördüm be tail of shaulayı gördüm chiten bowu ib sandım rastgele tıkladım baktım alttan picked up bişeyler yazıo inventory i bir açtım elim ayağım birden boşaldı titremeye başladım beyler bu beramusta ne kadar eder bileniniz varmı
  • quote:

shaula kestik o anda ilk ben dalmıştım kutuya yanımda hiçkimse yoktu partyi çektim yanıma ben zaten en altlardaydım kesildi shaula kutu baktım bizde ilk ms i gördüm be tail of shaulayı gördüm chiten bowu ib sandım rastgele tıkladım baktım alttan picked up bişeyler yazıo inventory i bir açtım elim ayağım birden boşaldı titremeye başladım beyler bu beramusta ne kadar eder bileniniz varmı

Ya o kadar abartılcak bısı deıl kardeş ama hayırlı olsun
  • keşke inventoryde açsaydın ama çok güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.