Şimdi Ara

Beyler arabadan anlayanlar bi baksın bi zahmet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Opel Astra 1.3cdti dizel otomatik araç bakıyorum 2 farklı ilan buldum

1.Siyah Renk Cam Tavan 38 bin tl 2008 90 bin küsür km 2 Parça boya 1 Parça değişen var sol ön kapı sacı ve tramer kaydı gözüküyor kapı değiştiği için 3 bin tl

2.Gri Renk 38.500 2011 model 70 bin küsür km sol arka kapı boya var önden kaza yapmış kaput ve tampon değişmiş tramer kaydı 6 bin tl

Hangisi sizce anlayanlar yardımcı olsun lütfen bu hafta içi iki araç ile de görüşücem

• Tabikide 2011 model a km olanı alacaksın.ama sadece onla bitmiuyo iyi bilem biriyle gidip diğer taraflarına da bakman lazım.araba masraflı olmasın. Aldıgına üzülürsün
  • jasonn123 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2011 olanı bende düşündüm ama araç önden kazalı ayrıca 6 bin tl hasar kaydı az buz değil yani
  • 1.3 oldugu icin vergi avantaji var.dizel otomatik yakit olarak nasilmis peki.
  • xnergy kullanıcısına yanıt
    hocam yakıt bence çok ekonomik 1 depo ile istanbul içi 850-900 km veriyo uzun yol da 1100-1200 km arası değişiyo kullanımlada alakalı bi durum
  • Yakit iyiymis.vites hakkindaki yorumlar nasil easytronic diye geciyor sanirim.hem otomatik hem manuel olmasi lazim.
  • Aynı sayılır ama cam tavanlı olanı seç arabanın içini ferah gösterir
  • Twin Turbo kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum hocam bide araç siyah renk biliyosunuzdur renk ve sunroff baya farkediyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twin Turbo

Aynı sayılır ama cam tavanlı olanı seç arabanın içini ferah gösterir
    otomobil bölümüne açarsan daha iyi yardımcı olurlar.
  • Aynen öyle hocam hem manuel hem otomatik kullanım özelliği sunuyo uzun yolda manuel kullanım çok hoş hem seri hem yakıt açısından daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlcoholicPriest -- 3 Haziran 2015; 16:18:07 >
  • Easytronic hakkinda iyi yorum pek yok.yokusta kaydirma vs. Honda jazz otomatik bak seni uzmez.
  • xnergy kullanıcısına yanıt
    Hocam araçta yokuş kalkış desteği var zaten ayrıca her şanzıman kullanıma bağlıdır hunharca kullanımda ele alınır bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlcoholicPriest

Hocam araçta yokuş kalkış desteği var zaten ayrıca her şanzıman kullanıma bağlıdır hunharca kullanımda ele alınır bence
    15 DAYS
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnergy

Easytronic hakkinda iyi yorum pek yok.yokusta kaydirma vs. Honda jazz otomatik bak seni uzmez.

Adam dizel araç bakıyor, siz gidip benzinli araç öneriyorsunuz, ilginç vallahi.

-----

Konu sahibi arkadaşa; Easytronic ile ilgili pek olumlu yorum yapılmaz. Fakat alışma süreci ile ufak tefek problemler halledilebilir.

3000'lik, 6000'lik fiyatlara pek takılmayın ama iyi de bir eksper raporu alın. Misal benim aracımın plastik olan tamponu kırılmıştı. Ve camı çatlaktı. Tampon da cam da yetkili serviste değişti. Tramer'de 2500 TL kayıt çıkıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Easytronic hakkinda iyi yorum pek yok.yokusta kaydirma vs. Honda jazz otomatik bak seni uzmez.

-----

Konu sahibi arkadaşa; Easytronic ile ilgili pek olumlu yorum yapılmaz. Fakat alışma süreci ile ufak tefek problemler halledilebilir.

3000'lik, 6000'lik fiyatlara pek takılmayın ama iyi de bir eksper raporu alın. Misal benim aracımın plastik olan tamponu kırılmıştı. Ve camı çatlaktı. Tampon da cam da yetkili serviste değişti. Tramer'de 2500 TL kayıt çıkıyordu.

Kendimden utandım şimdi.Ben gidiyorum bırak ya bırak..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

-----

Kendimden utandım şimdi.Ben gidiyorum bırak ya bırak..

Alıntıları Göster
    kardeş salla bunları pm ye gel

• 15 dayz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

15 dayz gibi.
    Öncelikle bu konuyla ilgilenen yorum yapan herkese teşekkür ediyorum karar verdim kesinlikle 2008 cam tavan olan siyah aracı alıcam umarım söylenenleri haricinde bi sıkıntısı çıkmaz Umarım herkes istediği araca birgün sahip olur
  • İkisini de almayın bence . opelin kazası olan araclarinda sorun bitmiyor. ama yinede alacaksanız şimdiden hayırlı olsun.
  • biseksenbidoksan kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi dileğiniz için teşekkür ederim Araç da kesin karar kıldım bizim için en uygun araç galiba yakıt görünüm fazla lüks bi duruşu da yok ağır da duruyo ideal araç olduğunu düşünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.