Şimdi Ara

beyler k750i min üzerinde çin malı olduu yazıyo açıkçası çok kıllandım sizce bi sakıncası warmıı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• canını sıkma hepimizinki aynı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

canını sıkma hepimizinki aynı ..
    eywallah kardeş belki ondan k750i parça sorunu werio diolardır haa ne dersn
  • quote:

Orijinalden alıntı: smuggler88

eywallah kardeş belki ondan k750i parça sorunu werio diolardır haa ne dersn

Alıntıları Göster
    Artık elektroniklerin %70i çin malı ve eskisi gibi güvenilmez değil. Çin kaliteli üretme geçeli yakın zaman oluyor, için rahat olsun : )

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksilence

Artık elektroniklerin %70i çin malı ve eskisi gibi güvenilmez değil. Çin kaliteli üretme geçeli yakın zaman oluyor, için rahat olsun : )

Alıntıları Göster
    iş gücü olayı hocam
    çoğusu böyle
    bendekide öyle
  • quote:

Alıntıları Göster
    ok beyler hepinize tşk edermm bnde bana denkmi geldi ne dedm teknoloji konusunda çok şanssızım daaa
  • quote:

Alıntıları Göster
    Kardeş o ne biçim başlık? Kaç yaşındasın sen? Türkçe bilmiyor musun?

Ayrıca mesaja yazacağın şeyi başlığa yazmışsın

Birşey olmaz ne olucak. Benim telefon da Malezya malı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

Kardeş o ne biçim başlık? Kaç yaşındasın sen? Türkçe bilmiyor musun?

Ayrıca mesaja yazacağın şeyi başlığa yazmışsın

Birşey olmaz ne olucak. Benim telefon da Malezya malı.

Alıntıları Göster
    joushkun aramızdaki akıllı arkadaşlarımız hemen sorunumu anladılar da senn bi tomografi çektirmeni önerirrmm

• quote:

Orijinalden alıntı: smuggler88

joushkun aramızdaki akıllı arkadaşlarımız hemen sorunumu anladılar da senn bi tomografi çektirmeni önerirrmm

Alıntıları Göster
    Çin malı diye illa kötü değildir değerli arkadaşlar...Sizde gayet iyi bilirsinizki birçok kaliteli bilgisayar donanımı ve ekipmanı çin-kore-malezyadan gelir.Bu ülkeler hem çok kaliteli hemde kalitesiz ürünler üretiyorlar bunuda pazar stratejisinden anlayan biri yorumlayabilir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: DnR

Çin malı diye illa kötü değildir değerli arkadaşlar...Sizde gayet iyi bilirsinizki birçok kaliteli bilgisayar donanımı ve ekipmanı çin-kore-malezyadan gelir.Bu ülkeler hem çok kaliteli hemde kalitesiz ürünler üretiyorlar bunuda pazar stratejisinden anlayan biri yorumlayabilir heralde

Alıntıları Göster
    Forum kurallarını düzgün okuyalım Özellikle imla kurallarını!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber-shot -- 30 Ekim 2006; 20:48:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber-shot

Forum kurallarını düzgün okuyalım Özellikle imla kurallarını!

Alıntıları Göster
    nie Türk malı yok TM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend tirAn

nie Türk malı yok TM

Alıntıları Göster
    killanmana gerek yok gercekten cin mali zaten eline alinca malzeme kalitesi her seyi ortaya koyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: klebinho

killanmana gerek yok gercekten cin mali zaten eline alinca malzeme kalitesi her seyi ortaya koyuyor

Alıntıları Göster
    Büyük firmaların çoğunun Çin'de de üretim yerleri bulunur. Bunun nedeni işçiliğin Çin'de oldukça ucuz olmasıdır. Onun dışında her yerde aynı teknoloji ve malzeme kullanıldığından dolayı problem bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Büyük firmaların çoğunun Çin'de de üretim yerleri bulunur. Bunun nedeni işçiliğin Çin'de oldukça ucuz olmasıdır. Onun dışında her yerde aynı teknoloji ve malzeme kullanıldığından dolayı problem bulunmuyor.

Alıntıları Göster
    klebiny ben çin malı olduğunu biliyorum benim takıldığım nokta kalitesi idi ama arkadaşlar sağolsun herşeyi açıkladılar

• quote:

Orijinalden alıntı: klebinho

Alıntıları Göster
    quote:

klebinho

Evet çin malı kalitesini belli ediyor malesef.

• Çin e güven olmaz ama telefonda oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Bende öyle biliyorum ama K750i telefonum çin malıydı 20 günde bozuldu durupdururken. Şu anki Malezya

• quote:

Orijinalden alıntı: Varg

quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Bende öyle biliyorum ama K750i telefonum çin malıydı 20 günde bozuldu durupdururken. Şu anki Malezya

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar çin malı olmasıyla ne alakası var ... Bende canon fotoğraf makinesi, televizyon, bilgisayarımdaki en pahalı parçalar (misal X1900 xtx) hepsi çin malı .... Çin malı olması adi ve sorunlu mal olduğu anlamına gelmemeli

Nabza göre şerbet veriyorlar En adisini de onlar yapıyor en kalitelilerini de

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

Arkadaşlar çin malı olmasıyla ne alakası var ... Bende canon fotoğraf makinesi, televizyon, bilgisayarımdaki en pahalı parçalar (misal X1900 xtx) hepsi çin malı .... Çin malı olması adi ve sorunlu mal olduğu anlamına gelmemeli

Nabza göre şerbet veriyorlar En adisini de onlar yapıyor en kalitelilerini de

Alıntıları Göster
    çin malı diye kötü olacağını bende düşünmüyorum ama artık çin malına olan ön yargı kalıplaşmış. çünkü zaman zaman başımıza geliyor aynen benim telefonumda olduğu gibi ve haklılarmış çin malı olduğundan bozuldu demek durumunda kalıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Varg

çin malı diye kötü olacağını bende düşünmüyorum ama artık çin malına olan ön yargı kalıplaşmış. çünkü zaman zaman başımıza geliyor aynen benim telefonumda olduğu gibi ve haklılarmış çin malı olduğundan bozuldu demek durumunda kalıyoruz

Alıntıları Göster
    hala 1970 lerin muhabbeti 36 senede pek bişi değişmemiş. bir ürün çin malı olup olmaması önemli değil kimin malı olduğu önemlidir.

benim canon da çin malı gerçi iki kere arızalandı ama heheheh mesele üretici kim koskoca canon kalitesinden ödün vermez çin üretiyor diye çin standartlarını uygulamak zorunda değil. dahası canon maliyeti düşürmek için plastiğinden kaçacak diil ee çinlilerinde 3 ncü kalite digit 2 işlemcisi üretecek diiller.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.