Şimdi Ara

Beyler kızla nasıl tanışılır taktik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hep mesela dershanede veya okulda tanıştığım kişilerle hayatımı sürdürüyorum yani mesela bi sinemada bi kafede oturan bir kızla nasıl tanışılır gidip yanına direk selam tanışalım mı garip olmaz mı sizce? whatever gibi yerlerde hani kızın telefonunu alıp bir dakika kullanıcam dedikten sonra kendimi çaldırmam falan onları geçin türkiyedeyiz vurulmak istemem, hafif ciddi bir konu olsun çok saçmalamayın tek istediğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i am not American -- 4 Eylül 2014; 0:27:17 >

• YOK.
  • Selam
    Selam
    Yamam ben
    Oo aşkım
  • Tanisamazsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Tanisamazsin
    niye tanışamıyoruz beyler ayıp ediyosunuz. taktik söyleyin hadi hilal taktiği yapmalı mıyım
  • Kendinizi kasıp olayı karmaşıklaştırmayın kardeşim. Normal biri o kişi. Bir yerde tek gördüğünde yanına git, merhaba de nasılsın diye sor sonra "seni daha önce görmüştüm, tanışmak isterim" de. Tebessüm et. Adını söylerse normal muhabbete devam edersin, kabul etmezse kim ne kaybeder. Zaten eğer ilerlerse ilişkiniz kimse senin onla nasıl tanıştığını veya tanışmak istediğinde ne kadar gergin olduğunu hatırlamaz. Hatırlarsa gülüp geçersiniz.
  • i am not American İ kullanıcısına yanıt
    hep düşünmüşümdür misal editleyin lütfen hocam kafede oturna kız bu gün vardı ve yanın gidemedim çok moralim bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

hep düşünmüşümdür misal editleyin lütfen hocam kafede oturna kız bu gün vardı ve yanın gidemedim çok moralim bozuldu
    o dediğin filimlerde oluyo
  • Yalnız otururken bu sandalye boş mu de evet derse oturabilirim o zaman de otur sonra niye yalnız oturuyosun baban mafya mı de gülerek devamını halledersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

kafede oturan kız var usta, yeni cevaplar verin beyler
    quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Kendinizi kasıp olayı karmaşıklaştırmayın kardeşim. Normal biri o kişi. Bir yerde tek gördüğünde yanına git, merhaba de nasılsın diye sor sonra "seni daha önce görmüştüm, tanışmak isterim" de. Tebessüm et. Adını söylerse normal muhabbete devam edersin, kabul etmezse kim ne kaybeder. Zaten eğer ilerlerse ilişkiniz kimse senin onla nasıl tanıştığını veya tanışmak istediğinde ne kadar gergin olduğunu hatırlamaz. Hatırlarsa gülüp geçersiniz.

Sağoll usta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i am not American -- 4 Eylül 2014; 0:35:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

Bu mesaj silindi.
    Selam ben Bora de kız istemesen de sana gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

Bu mesaj silindi.
    Tanışak mı de samimi ol ilginç bulursa tipin de iyiyse tanışırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: let her go

Tanışak mı de samimi ol ilginç bulursa tipin de iyiyse tanışırsınız

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf5870

Alıntıları Göster
    başka fikri olan var mı

• 4-4-2 oyna defansif takılın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnnocent Man -- 4 Eylül 2014; 0:47:33 >
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Up
    taktik verin beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf5870

BÖğürtlen sayfasını biliyor musun

• WE AREN'T AMERICAN!
  • Erkeklerin mantığı cok yanlış bence. Eğer göz göze geldiğinizde birbirinize uzun bakmadiysaniz yanına boşuna gitmeyin. tanismaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.