Şimdi Ara

beyler lumia 620 formatta iki saattir çark dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler lumia 620 baya ağırlaşmıştı telefonu sıfırlayın menüsünden sıfırla dedim 2 saattir aynı çark dönüyor birşey olduğu yok normalmi sizce?

• Ana konuya yazın yardımcı olurlar.umarım brick olmamıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhanas35

wp8 hiçbir zaman brick olmaz :D

Asla olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

quote:

Orijinalden alıntı: Serhanas35

wp8 hiçbir zaman brick olmaz :D

Asla olmaz

Alıntıları Göster
    sağolaun arkadaşlar telefonu şişlide servisine götürdüm halletçekler
  • dnzm23 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun geçen gün benimde başıma geldi servise bıraktım akşam 16 gibi sabah 09.45 de hazırdı telefonum sıfırlama işleminde uygulamaları silip sıfırlama yapın...
  • Dogu-E kullanıcısına yanıt
    sağolasın banada yarın hazır olur dediler bakalım alıcam yarın sen hangi serviste yaptırdın
  • Uygulamalarla alakası yok bilgisi olmayanlar konuşmasın !! Şarj %50nin altında yaparsanız cihaz kitlenir .Ayrıca Windows Phone cihazlarda brick olur.Şansen başıma geldi.
  • FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    ben muhtemelen şarj olayından gittim ama prize takılıydı diye bişey olmaz dedim yanıldım neyse serviste şimdi tutukluk yapan tuşunuda tamir etçekler
    Teleservis candır ya :) baya güvenirim gerçi siz Nokia care ye verdiniz sanırım.
    teleservis anadolu yakasında olduğu için uzak buldum yılda 1-2 kez anadolu yakasına ya geçerim ya geçmem. şişli caminin karşısında sts var nokia servis yazıyo nokia müş. hiz. den aldım adreslerini oraya bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzm23 -- 9 Ekim 2013; 23:16:43 >
  • Benim 720 de 100 uygulama 10 oyun kurulu halde sıfırlama işlemi tam 6 saat sürdü, 5 saat sonunda şarj %100 den tamamen bitip kapandı 1 saatte şarja bağlı devam etti. Nasıl sıfırlama yapıyorsa bu wp. Androidde 10 dakika sürmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Uygulamalarla alakası yok bilgisi olmayanlar konuşmasın !! Şarj %50nin altında yaparsanız cihaz kitlenir .Ayrıca Windows Phone cihazlarda brick olur.Şansen başıma geldi.

Hea demek öyle bay çok bilmiş ben bana söyleneni söylüyorum ayrıca şarj ile alakası yok teli fulleyip öyle yapmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

quote:

Uygulamalarla alakası yok bilgisi olmayanlar konuşmasın !! Şarj %50nin altında yaparsanız cihaz kitlenir .Ayrıca Windows Phone cihazlarda brick olur.Şansen başıma geldi.

Hea demek öyle bay çok bilmiş ben bana söyleneni söylüyorum ayrıca şarj ile alakası yok teli fulleyip öyle yapmıştım

Brick nedir nasıl olur azıcık araştırsan şuan ne kadar gereksiz konuştuğunu göreceksin telefonun brick olması uygulamalara bağlı değildir.Baştaki agresif kanuşmamdaki amaç sataşmak değil bilgisiz insanların insanları yanlış yönlendirmelerine kızıyorum. Uzatmayın

Sadece yazılım atılıcaksa çok beklemezsiniz :)
    sorun çözüldü hemen halletmeşler çalışmayan tuşuda yapmışlar sağolsunlar
    Bak çocuk ben bana servisten söyleneni söylüyorum diye belirtmişim sen hala çok bilmişlik taslıyosun... Sen merak etme ben telefon neden brick olur çok iyi biliyorum... Ben uygulamaları silin öyle sıfırlayını bir yerimden uydurmadım 920 sayfasındada benim bu dediğimi söyleyen çok kişi var hadi şimdi git ötede oyna... Uzatma !!!
  • quote:

Bak çocuk ben bana servisten söyleneni söylüyorum diye belirtmişim sen hala çok bilmişlik taslıyosun... Sen merak etme ben telefon neden brick olur çok iyi biliyorum... Ben uygulamaları silin öyle sıfırlayını bir yerimden uydurmadım 920 sayfasındada benim bu dediğimi söyleyen çok kişi var hadi şimdi git ötede oyna... Uzatma !!!

Çocukmuşum :) bak bak git kumda oyna ! Amacın ne insanlara yardımcı olmak mı laf dalaşına girmek mi ? Terbiyesizliğini katmıyorum bile.Ağzı olan konuşuyor .Uzatma dedim hala Bi laf sokma çabası ?
  • quote:

quote:

Çocukmuşum :) bak bak git kumda oyna ! Amacın ne insanlara yardımcı olmak mı laf dalaşına girmek mi ? Terbiyesizliğini katmıyorum bile.Ağzı olan konuşuyor .Uzatma dedim hala Bi laf sokma çabası ?

Alıntıları Göster
    tamam arkadaşlar sakin olalım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Benim 720 de 100 uygulama 10 oyun kurulu halde sıfırlama işlemi tam 6 saat sürdü, 5 saat sonunda şarj %100 den tamamen bitip kapandı 1 saatte şarja bağlı devam etti. Nasıl sıfırlama yapıyorsa bu wp. Androidde 10 dakika sürmezdi

hay maşalllah
  • Nokia logosu çıktığında önce kamera sonra ses ve enson da güç düğmesine basılı tutun telefon kendini 3dk kadar bir süre içinde açacaktır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.