Şimdi Ara

Beyler millet oyunu bırakıyor bütün itemlerimiz gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler slm oyunda çoğu kişinin itemler cort oldu ben areste oynuyorum warriorumun +7 raptoru nu aldılar ve scroll lar falan hep gitti sizce giden itemler geri dönücekmi yoksa gene raptor için boss kesmeye çalışıcam.Ares bitiyo heraklesde insan oldu kimse kalmadı orclarda itemler gitti artık tümden ezicekler bizi lwlım 61

• dün olimpiyada 700mye abyss bleesing fallen angel alıp görevini yaptım 475mden +6 chitinler sattım,1500buff 300ac ve atak scrolları satıp 2,2milyar para yaptım serverlara rollback gelince hepsi geri geldi tabi ama abyss bleesing görevini gene yapmış görünüyordum ve onu aldığım parada geldi fallen angel bedavaya gelmiş oldu
  • WAlla ne şans var ya millette bu şans ben de olsa..... Ulan 1 haftada 4 tane antares kestim hiç 35 kağıdı gelmedi iyi mi?
  • bende üzüleyimmi sevineyimmi bilmiyorum dün 10 tane +7 horn basıp sattım 300m felan kazandım +7 glave yandıı paralar gitti glave geri geldii....
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkSlaYer_TR

beyler slm oyunda çoğu kişinin itemler cort oldu ben areste oynuyorum warriorumun +7 raptoru nu aldılar ve scroll lar falan hep gitti sizce giden itemler geri dönücekmi yoksa gene raptor için boss kesmeye çalışıcam.Ares bitiyo heraklesde insan oldu kimse kalmadı orclarda itemler gitti artık tümden ezicekler bizi lwlım 61

kimse oyunu bırakmaz korkma

• benim 70m param +6 large breaker +7 weight hammer ım gitti
  • a.q böyle oyunun bütün emekler boşa
  • itemi parası cartı curtu gidenelere cok sevindim
    hele bide o adam 62 ustu ise benim sevincim x2 olur
    bide itemi silinen adamların parsı yoksa x4
    ve itemi silinen adam ko oynadıgı surece bir kere bile hile yaptıysa
    x10 ustune bir sigara
  • http://img207.imageshack.us/img207/6860/gitti3ph.gif

benim adamıma olan bu işte. fp +6 set sb+7 hepsi gitti kendim basmıştım hemde :(((((( üf ya
  • benimde +8 chitinler gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.