Şimdi Ara

beyler yardım acil değil :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunla alakalı bir sorum olacak hangi konuya yazacağımı bilemedim sonra konumu niye kirletiyorsun falan diyen çıkmasın diye yeni konu açıyorum
    oynayanlarınız var mı bilmiyorum ama NBA JAM diye bir oyun var muhteşem :D yalnız gel gör ki şöyle bir yerde oyun sürekli kapanıyor bug gibi bir şey
    sistemde ICS 3.1 up4 şimdiye kadar en ufak takılma yaşamadım oyunda

classic campaign oyununda ilk sırayı bitirip 2. sıradaki maçlara başlayınca oyun yükleniyor açılınca hemen kapanıyor var mıdır bilen neden böyle diye ?

resim :https://docs.google.com/open?id=0B2btUUR7dyDsLUZQTkRMME9JRDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_arslan -- 27 Mayıs 2012; 18:01:21 >

• Resimler açılmıyor.

Ama bug'sa ileride güncellemeyle düzelir yada güncelleme vardır bbile belki , bir kontrol edin derim.
  • resimde pek bir şey yok 2. sırayı gösteriyor :D en günce halinde anlamadım başka bir yerinde sorun yok oyunun hiç sorunsuz geldi buraya kadar buradan sonra devam etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_arslan

resimde pek bir şey yok 2. sırayı gösteriyor :D en günce halinde anlamadım başka bir yerinde sorun yok oyunun hiç sorunsuz geldi buraya kadar buradan sonra devam etmiyor

Oyunda bug olduğunu sanmıyorum telefondan kaynaklı yada oyun dosyalarından kaynaklıdır. Benim telefonda yüklü oyun. lewaos romu kullanıyorum legend haric bütün zorluklarda tamamladım 37 macı hicbir sorunla karşılaşmadım halada oynuyorum

• telefondan kaynaklanıyor
  • hadi ya kötü oldu bu neyse sağolun
  • farklı bir apk'dan dene bence.
  • ben sorunsuz oynuyorum farklı apk dene istersen mesaj at akşam kullandıgım apk yı atıyım sana .
  • Backup yapmıştım dosyaları geri yükleyince sorun çıktı dosyaları yeniden indirdim sorun çözüldü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.