Şimdi Ara

ZTE Nubia V40 Design

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar ZTE Nubia V40 Design aldım yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum.

1) Telefon kullanınca ısınıyor oyundan vs bahsetmiyorum normal olarak instagram youtube'da vs uzun süre (20 30 dk) ekran oto parlaklıkta vakit geçirince ısınıyor. Telefonun alt kısmında ne varsa orası sürekli sıcak ekranın en alt dip kısmı özelllikle deli gibi ısınıyor.

2))Bazen anlamadığım şekilde video izlerken yada müzik dinlerken seste anlık takılmalar oluyor. Ama sadece seste görüntüde vs. bişey yok. Mesela müzik dinlerken güç düğmesine parmak okutunca / kilit ekranını açınca müzik anlık (1 sn bile değil sadece ses) takılıyor. Youtubeda video izlerken tam ekran yaparken aynı sekilde yine ses anlık takılıyor. Bazen müzik açıkken bildirim gelince bildirim sessizde olsa dahi yine müzik sesi anlık takılıyor. Sebebini çözemedim sistemsel mi benim cihazda mı sorun var.

3)Bataryası iyi gidiyor fena değil.

4)Ekranı çok iyi. Telefonun en güzel yeri gerçekten ekranı diğerlerinden kısıp ekrana vermişler, Lakin youtube'da bazı videolarda 1080p seçeneği çıkmıyor.

5)Telefon kutudan arkasına imei vs. bilgiler yazan yapışkan sticker ile geldi. Çıkarana kadar canım çıktı. Öyle bi yapışmış ki silgiyle silerek artıkları temizlemek zorunda kaldım.

Söyleyeceklerim bu kadar benim telefona mı özel bunlar yoksa değil mi bilmiyorum. Garantiye göndericem ama yazılımsal falansa boşuna göndermeyim diye düşünüyorum...

Kullanan başka arkadaşlar cevap verirse sevinirim. İyi forumlar

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/zte-blade-v40-design.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdo_37 -- 21 Temmuz 2024; 0:48:32 >

• telefonu 15 gündür kullanıyorum. Çok sade bir telefon. ekran çözünürlüğü güzel. film izlerken gayet yeterli. bu telefonu NFC için tercih etmiştim. benim gibi günlük video izleyen. internette gezinme. alışveriş. sosyal medya için düşünenler için güzel. çok fazla uygulama yok. kendi arayüzü çok sade. fiyatını göz önüne aldığımızda gayet uygun.

bu telefona android 13 geşecek mi. bilgisi olan var mı?

• telefonu 15 gündür kullanıyorum. Çok sade bir telefon. ekran çözünürlüğü güzel. film izlerken gayet yeterli. bu telefonu NFC için tercih etmiştim. benim gibi günlük video izleyen. internette gezinme. alışveriş. sosyal medya için düşünenler için güzel. çok fazla uygulama yok. kendi arayüzü çok sade. fiyatını göz önüne aldığımızda gayet uygun.

Bu telefona android 13 gelecek mi. bilgisi olan var mı?

• Hayırlı olsun hocam belirttiğim ses takılması sorunu sizde de var mı? Kullanan birkaç arkadaşta daha varmış.

Android 13 gelmez tahminim. Onun öncesinde halihazırda bulunan sorunları düzeltmeleri gerekir ki öyle bi güncelleme geleceğini bile sanmıyorum, son güncellemesini aldı diye düşünüyorum. Umarım yanılırım.

• merdo_37 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu yeni kullanmaya başladım telefonu açar açmaz güvenlik ve optimizasyon güncellemesi çıktı ama yapmadım. Siz yaptınız mı bu güncellemeyi?
  • Wesley Sniper kullanıcısına yanıt

Evet güncellemelerin hepsini yaptım.

ZTE Nubia V40 Design

Son durum bu şekilde 👆

• quote:

Orijinalden alıntı: merdo_37

Evet güncellemelerin hepsini yaptım.

Ses takılması yaşamadım ben şu ana kadar ama belli olmaz denk gelmemiş de olabilir. Ne olur ne olmaz güncellemeyi hemen yapmayayım. Bu arada Aliexpress'ten temperli cam alıp taktım ama kenarlar tam yapışmadı boşa para vermiş gibi oldum.

Zaten sürekli olmuyor, bazen oluyor ama işte can sıkıcı biraz. Diğer kullananlarda aynı şeyi söylemişler. Epey sitesinde görebilirsin. Bu arada hayırlı olsun demeyi unutmuşum Hayırlı olsun güle güle kullanalım :D

• merdo_37 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, umarım uzun süre güle güle kullanırız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.