Şimdi Ara

bıktım artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 aydır 25-32 bin tl arası temiz 1 yıl kullanıp tekrar en az zararla satabileceğim bir araç arıyorum. accent alayım diyorum o şöyle, civic alayım diyorum o böyle diyorlar. Ne yapayım hangi model araç alayım yardım edin lütfen. Bir de şu ilandaki araç için fikir verin alınır mı? 1 yıl sonra satmakta sıkıntı çıkarır mı? Moralim çok bozuk lütfen yardım edin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-temiz-honda-civic-209846624/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de_westwood -- 6 Mayıs 2015; 22:41:50 >

• bir seyi baskalarina elbette sorun ancak hayatinizi baskalarina gore sekillendirmeyin. hayat sizin hayatiniz. gidin ve hangisi hosunuza gidiyorsa onu alin.
    accent de civic te deger kaybetmez ve kotu arac degillerdir.
  • Hocam herkes birseyler der kafaniz karisir dinlemeyin once kriterlerinizi belirleyin tam istediginiz gibi araba bulmaniz zor ama ihtiyaclariniza en yakin arac bulabilirsiniz mesela sizin icin en onemle sey nedir saglamlikmi once gelir performansmi guvenlikmi yol tutusmu hizlimi kullanirsiniz normalmi bunlari kafanizda belirleyin ve buna gore arac secin
  • 33 çok gibi, en sen ne dedi fiyat konusunda,

Mention attığım arkadaşda var bu araçtan gelir şimdi o daha iyi bilir
  • Yav alınmaz istenen paraya bak araba aşırı temizde değil neticede sağı solu boyalı. Kimse canı sıkıldığından boyatmaz arabayi yani. Gidin megane 2 dinamik alın en az zararla hatta kar ile satarsiniz. Ford focus ghia da olur toyota corolla da olur honda civicte olur. Birine karar verin temizini normal fiyata alın zarar KESINLIKLE etmezsiniz. Benden size kesinlikle tavsiye bir modele karar verin vitesidir tüpüdür dizelidir. Sonra onu kovalayip alin
  • Sen nerden batmandaki aracı almaya gideceksin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Sen nerden batmandaki aracı almaya gideceksin ?
    Hayatta tek sıkıntınız bu olsun.Para olduktan sonra biraz da arabalardan anlıyorsanız araba almak kesinlikle zor bir şey değil.Zor olan elindekini satmak.Siz bir de arabanızı satarken görün.
  • Sana o fiyata sorunsuz sıkıntısız en iyi aracı bulurum ancak komisyon alırım :) favorilerimden derlediğim araçlardan örnek verebilirim. 32-34 bin bütçesi olan bana ulaşsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

33 çok gibi, en sen ne dedi fiyat konusunda,

32.500 diyor arkadaş en son. Ne diyorsunuz bu fiyata.
  • Geçende bir yakınım 2005 astra enjoy aldı 28e boyasız 150k da

• quote:

Orijinalden alıntı: de_westwood

quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

33 çok gibi, en sen ne dedi fiyat konusunda,

32.500 diyor arkadaş en son. Ne diyorsunuz bu fiyata.

Alıntıları Göster
    tr de gıda başta olmak üzere bir çok üründe inanılmaz ahlaksız bir artış var. Ben buna yeni türkiye diyorum.

• Ne uzmanlar var çevremde hacı. Takma kafaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadri.abi

Ne uzmanlar var çevremde hacı. Takma kafaya.
    Focus alın. =)
  • Broadwaye şahine binen adamlar genelde'buda arabamı be olum' falan der genelde, kedinin ulaşamadığı ciğer meselesi oluyor.
    Siz içinize sineni alın.
  • Civic o paraya alınmaz. Yapmayın etmeyin yazık o paraya. 2004 Modelini 2 sene kullandım aracı biliyorum ama o paraları etmez. Hiç bir şey bulamıyorsanız gidin 2005-2007 arası Avensis 1.6 elegant alın. En azından D sınıfı araç kullanırsınız
  • Ustam 33 lira o civige cok. Gerci bu kasa civiclerin hepsine cok fiyat istiyorlar. Piyasasi var bu arabanin. Alimi satimi kolay. Ama boyle diyede 30kusur verilmez bunlara. Donanim fakiri bu arabalar. Hicbirsey yok. Tek mevzusu pek arizasi yoktur. Bir de gidisi iyi sayilir. Bende bu kasanin makyajsizi var. Ayni arac. O acidan kullaniyorumda yorum yapiyorum. Yazik o paralara. Para suan icin yok ama yinede bakiyorum araclara. 33 civari c sinifi istersen bravo ve 308 var. Bi incele dusunursen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Ustam 33 lira o civige cok. Gerci bu kasa civiclerin hepsine cok fiyat istiyorlar. Piyasasi var bu arabanin. Alimi satimi kolay. Ama boyle diyede 30kusur verilmez bunlara. Donanim fakiri bu arabalar. Hicbirsey yok. Tek mevzusu pek arizasi yoktur. Bir de gidisi iyi sayilir. Bende bu kasanin makyajsizi var. Ayni arac. O acidan kullaniyorumda yorum yapiyorum. Yazik o paralara. Para suan icin yok ama yinede bakiyorum araclara. 33 civari c sinifi istersen bravo ve 308 var. Bi incele dusunursen.
    opel vectra ya da renault megane nasıldır alınır mı bu fiyatlara temiz bir vectra?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.