Şimdi Ara

Bilgisayar başında uğraş arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar başından eğlenerek yapabilecegim bir uğraş bir hobi istiyorum. 3 yıldır deli gibi bilgisayar oyunu oynuyorum ve artık bu tarz şeylere yönelmek daha mantıklı geliyor

Bir Youtube channel'ı açıp ordan hafta 2-3 video koyarak devam etmek kafama yatıyor ama ne kadar tutar bu fikir onu bilmiyorum. Bi Pewdiepie olmayı hedeflemiyorum zaten ama yine de ne kadar çok izleyicim olursa o kadar tatmin olurum

Elektronik müzik işi falan da olabilir ama merak ettim açıklamaya çalıştıgım tarzda bir uğraşı olan var mı?

EDİT: Para sıkıntı değil, eğer iş tutarsa yatırım yapabilirim.

EDİT 2: Yaşım henüz 17 ama bir şeye şimdiden başlasam ilerleyen yıllarda daha profesyonal olabilirim diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Los Dormouse -- 4 Ağustos 2013; 20:59:46 >

• ezreal'a custom skin falan yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminJuri

ezreal'a custom skin falan yap

Diamond 5'te bıraktım LOL'ü. Yaz tatili bide malum, 9-12 yaş arası bütün çocuklar oyunda
  • tutmaz zaten piyasada o kadar çok varki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Los Dormouse

quote:

Orijinalden alıntı: aminJuri

ezreal'a custom skin falan yap

Diamond 5'te bıraktım LOL'ü. Yaz tatili bide malum, 9-12 yaş arası bütün çocuklar oyunda

aynen iftar vakti leave atıp yemek yemeye gidiyorlar.
    Tumblr falan aç bloğunu düzenle kodlarla haşır neşir ol tumblrda takılan kızlar çok fena
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.