Şimdi Ara

Bilgisayar işinden anlayan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynı sorun bendede var arkadaşlar.2000 liranın altında ekrankartı kasası iyi bir bilgisayar arıyorum hepsiburadada kampanya var.şu 3 bilgisayar arasında kaldım bende arkadaş gibi yardımcı olabilir misiniz?Hepsinde i7 4gb ram falan var ama olay kasada ekrankartındaki ve diğer küçük farklılıklarda yatıyor.Bu konuda yardımcı olursanız çok müteşekkir olucam.tşkrler şimdiden...

1.seçenek

http://www.hepsiburada.com/Liste/asus-k53sv-sx071v-intel-core-i7-2630qm-2ghz-4gb-640gb-156-tasinabilir-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd760635&categoryId=98

fiyatı:1800

2. seçenek

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-6020st-intel-core-i7-2630qm-2ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-ll046ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760583&categoryId=98
    (ati hd 6770 ekrankartı)
    fiyatı:1900

3. seçeneğim

lenovo y570 (ekran kartı gt555m ve ssd mi ne varmış esata girişimi ne bilmiyorum ama önemli bi teknolojiymiş)

fiyatı:2100 civarı

4. seçeneğim

asus n53s (full hd ekranı-blueray okuyucusu-hdmı-2 gb gt550m ekran kartı)

fiyatı:2100

• Valla 3. ve 4. seçenek arasında gidip geliyorum bende karar veremiyorum 2 makinede gerçekten iyi makineler..
  • 200o lira altındakiler için hp 6020 modeli uygundur...
  • burda 3ve 4 cü seçenekler güzel.lenovo ekran olarak hd(1366x768) de bu ekran kartıyla her oyunu çok iyi oynarsın esata harici hdd lere veri akışını daha çabuk sağlar usb 3 gibi diyebilirsin.ama usb 3 ler çıktıktan sonra bunu kymaya pek gerek görmüyorlar ama adam yine koymuş.asusun ekranı full hd 550m ile oyun fps leri düşüktür 8-10 fps gibi full ekranda ama düşük çözünürlülkte daha akıcı oynarsın blue-ray film ler için ekranı gayet düzel.
  • Hp 'nin ekran kartı iyide işçiligi malzeme kalitesi kötü gibi duruyor.Birde hpde ısınma sorunu oluyor diyorlar.Ve geçen gün okudugum habere göre hp bilgisayar üretimini durdurmuştu o yüzden o bilgisayarı sıkıntılı gördüm.

asus baya saglam duruyor hem özellikleriyle hem kasasıyla ama ekran kartı pek hoş degil.

lenovo hoşuma gitti ama 2100 pahalı degil mi arkadaşlar.birde blueray ve ekran full hd degil o yüzden kafam karıştı.

siz olsanız benim yerimde ne alırdınız yada biraz daha bekliyim mi dolar ve fiyatlar düşerse daha iyi bi bilgisayar alabilirim.yoksa bunlar yeterli midir? tşkrler

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

Aynı sorun bendede var arkadaşlar.2000 liranın altında ekrankartı kasası iyi bir bilgisayar arıyorum hepsiburadada kampanya var.şu 3 bilgisayar arasında kaldım bende arkadaş gibi yardımcı olabilir misiniz?Hepsinde i7 4gb ram falan var ama olay kasada ekrankartındaki ve diğer küçük farklılıklarda yatıyor.Bu konuda yardımcı olursanız çok müteşekkir olucam.tşkrler şimdiden...

1.seçenek

http://www.hepsiburada.com/Liste/asus-k53sv-sx071v-intel-core-i7-2630qm-2ghz-4gb-640gb-156-tasinabilir-bilgisayar/ProductDetails.aspx?productId=bd760635&categoryId=98

2. seçenek

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-6020st-intel-core-i7-2630qm-2ghz-4gb-500gb-156-tasinabilir-bilgisayar-ll046ea/ProductDetails.aspx?productId=bd760583&categoryId=98
    (ati hd 6770 ekrankartı)

3. seçeneğim

lenovo y570 (ekran kartı gt555m ve ssd mi ne varmış esata girişimi ne bilmiyorum ama önemli bi teknolojiymiş)

4. seçeneğim

4. seçenek derim asus kalitesi esatasıda usb 3.0 ı da herşeyi var kasada kaliteli ses sistemi süper ekran kartı lenovonun ki gibi olmasada ona yakın blueray var dvd nin de ömrü tükeniyo artık lenovoyu tavsiye etmem iyi markadır ıbm üretir ama türkiyede servis bakımından berbat

• y570'i birçok kişi hayranlıkla bekliyorduda o yüzden bende onu listeme koydum.bunların dışında önerebilecegin var mı?

bu arada başka fikri olan?
  • sen zaten o fiyat aralığının en iyilerini seççmişsiz onlardan daha iyisini bulamayız haa 3000 tl ye çıkarsan başka önerilerde olur
  • ben akşam 2-3 saat bilgisayar başında duran biriyim.sence değer mi bi bilgisayara 3.000 lira vermek?yoksa bunlar yeterli mi?
  • o zaman o kadar vermeyede değmez 1600 a al bi asus K53sv oyunda oynarsın herşeyi yapabilirsin artan paranlada gez toz iç eğlen
  • hala kararsizim baskabi alternatif fikri olan yok mu?
  • güncell...
  • LENOVONUN GELEN SERİSİNDE BLU RAY YOK DİYE BİLİYORUM AMA KULLANICILARINA SORMAK LAZIM ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

Aynı sorun bendede var arkadaşlar.2000 liranın altında ekrankartı kasası iyi bir bilgisayar arıyorum hepsiburadada kampanya var.şu 3 bilgisayar arasında kaldım bende arkadaş gibi yardımcı olabilir misiniz?Hepsinde i7 4gb ram falan var ama olay kasada ekrankartındaki ve diğer küçük farklılıklarda yatıyor.Bu konuda yardımcı olursanız çok müteşekkir olucam.tşkrler şimdiden...

1.seçenek

2. seçenek

(ati hd 6770 ekrankartı)

3. seçeneğim

4. seçeneğim

lenova da bulunan ekran akrtı 4 seçenekten de daha iyi bir kart ayrıca da SSD harddisk varsa kesin al derim ama yok e sata falan girişse pek de bişine yarayağını söyleyemem ama yinede 4 seçenekten en iyi performans lenova görünüyor burdan bakınca kasa tip falan nasıldır yakından görmedim görmeden karar verme ekrandaki gibi durmuyor bazen. ekran çözünürlüğü olarak hepsi de 1366x768 standart olan yani HD ekran, FULL HD ekran olabilmesi için çözünürlük olarak 1920x1080 olması lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.