Şimdi Ara

Bilgisayar'la ilgili bir sorunum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim samsung r525 laptopum var , bunun daha önce sıcaktan kapandıgını falan yazmıştım ama konu cok farklı su an . evdekiler zynga'nın oyunlarını oynayarak bilgisayarı rezil bir duruma getirdi. (Farmville falan ) . Mesela bilgisayara hiç dokunmadıgında falan 20 dakika sonra uykuya girmesi , ekranı kapanması falan ayarlayabiliyorum . ama öyle bir şey olsun ki bilgisayar akşam 10dan sonra kapansın bir şekilde. bu mümkün müdür ? Ya da akşam 10'dan sonra şifre istemesi falan?
    Windows 7 home basic işletim sistemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: whiplash1905

Arkadaşlar benim samsung r525 laptopum var , bunun daha önce sıcaktan kapandıgını falan yazmıştım ama konu cok farklı su an . evdekiler zynga'nın oyunlarını oynayarak bilgisayarı rezil bir duruma getirdi. (Farmville falan ) . Mesela bilgisayara hiç dokunmadıgında falan 20 dakika sonra uykuya girmesi , ekranı kapanması falan ayarlayabiliyorum . ama öyle bir şey olsun ki bilgisayar akşam 10dan sonra kapansın bir şekilde. bu mümkün müdür ? Ya da akşam 10'dan sonra şifre istemesi falan?
    Windows 7 home basic işletim sistemi.

Bu liknteki ve ya bu linkteki programlar işini görür.

• Sen işini windowsa gördür en başta şöyle yap yeni bi kullanıcı hesabı aç ve senin orjinal hesaba şifre koy bu yeni hesabın özelliklerine gelince zaman yapılandırmasi yada oyun saati felan sol üstte böyle şeyler yazar ordan pc nin hangi saatlerde kullanılacagini ayarla mesala her gün sabah 9 dan 12 ye kadar sonra windows kendini kapatır pc tekrar açılır ama yeni kullanıcı hesabı için vakit doldu onun için giremez senin orjinal hesapta da şifre var onun için en uygunu bu ancak standart hesap kuracaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardımlarınız için teşekkürler linkleri deniyorum , dediklerinize bakıcam birazdan , sağ olun * =)
  • Linkle yapmadim , yeni hesap acarak yaptim ama yine acmislar ben uyurken . aksam 10 gece 2 yaptim ama ona ragmen actik ve sifre istemedi diyolar ( obur hesaba sifre koydum. yeni hesaba direk girebilmisler. Ama yine de tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: whiplash1905

Linkle yapmadim , yeni hesap acarak yaptim ama yine acmislar ben uyurken . aksam 10 gece 2 yaptim ama ona ragmen actik ve sifre istemedi diyolar ( obur hesaba sifre koydum. yeni hesaba direk girebilmisler. Ama yine de tesekkurler

Saat ayarı yaparken altaki kutuyu işaretlemedin mi

• İşaretlemiştim :D :D . 1 gün sonra işlemeye başladı sistem :D eyvallah dostum sağ ol yine de sen :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.