Şimdi Ara

Bilgisayar mühendisliği tercihleri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar mf4 de 57k yaptım gyte'de okumak istiyordum fakat 55k ile kapatmış. şimdi riske alıp ya tutarsa diyip yazmak istemiyorum çünkü bi sefer yazınca mezuna kalma ihtimalim olmuyor. sizce bu sıralama ile hangi üniversiteyi tercih etmeliyim? teşekkür ederim şimdiden cevabınız için.

• Keşke 57 k da olsamda öyle bir derdim olsaydı.
    Konuyu Up layayım dedimde
  • Yazınca mezuna kalma ihtimalin neden olmasın?Tutmazsa mezuna kalırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kloroflorokarbon K kullanıcısına yanıt
    uum yanlışım olabilir fakat tercih yapınca artık mezun statüsünden çıkıyormuşsunuz. yani okuldan size puan gelmiyormuş. ne kadar doğru ne kadar yanlış emin degilim tabi etraftan duydugum bişey bu.
  • Cok yanlis duymussun tercih yapabilirsin tutmadigi surece sikinti yok. Tek tercik yap gyte yaz olursa gidersin olmazsa kalirsin.

• foreveraroz kullanıcısına yanıt
    bu konuda eminsiniz degil mi ortada kalmak istemiyorum
  • Gecen sene kendim yaptim ondan biliyorum. 65 k siralamam vardi ben mezuna kalmak ailemse genede tercih yapmami istiyordu. Bende son siradaki tercihim 55 k olan bir tercih yaptim. Sonucta tutmadi ve mezuna kaldim.

iyi pekala da okul puanının gitmedigi kanısına nerden vardın
  • Farkindaysan sonuclar aciklandi ve gitmis olsaydi belli ederdi.

anladım teşekkürler
  • Geçen yıl blgisayar mühendisliğinde GYTE sıralaması gerilemeyen bir kaç (belki tek) üniversiteden biri. Bu sene gerilese bile çok gerileyecegini düşünmüyorum şahsen. Yinede 2k fark var, gelme ihtimali düşük değil.

@Mr Mamoş
  • Bilgisayar Mühendisliğinde üniversite seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
  • gyte eğer istiyorsan yaz ama mezuna kalınca daha iyi yer kazanacağına eminsen ki birazda kafaya koymuşsun mezuna kalmayı kalabilirsinde gidip pişman olmada eğer gyte gelmezde puanın kesilmez zaten yerleşmediğin sürece sorun yok gelirse gitmek zorundasın tutarda gitmezsen puan kesilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.