Şimdi Ara

bilgisayara ses sistemi bağlamak istiyorum lütfen yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  bilgisayara ses sistemi bağlamak istiyorum lütfen yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Bilgisayara resimdeki gibi bir ses sistemi yapmak istiyorum sizce iyi olur mu

Evde JBL 1200w çift bobinli 30cm lik kabinli bass hoparlörü var, buna ek olarak
    Bir çift kaliteli ahşap kule hoparlör almak istiyorum pioneer gibi alabileceğim tavsiye ettiğiniz bir modele yönelicem araştırma imkanım olmadığı için
    Bu hoparlörleri çalıştırmak için ev anfisi tavsiyelerinizi bekliyorum hangi cihazı almalıyım bu konuda hiç bi bilgim yok
    Anfide ek olarak radyo ve uzaktan kumanda olursa tercih sebebi olabilir.

aradığım
    Bir çift ahşap kaliteli kule hoparlör
    Bir adet anfi

Elinde olan satmayı düşünen az kullanılmış aradığım cihazlar varsa arkadaşlar ulaşabiliceğim bi adres yada tel atsınlar.

DEĞERLİ TAVSİYELERİNİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİDİR.

• resimdeki gibi sana 1m uzaklıkda kabinler ve hemen bacaklarının arasında sub bass ı konumlandırmayı düşünüyorsan masraf etme kaliteli bir kulaklık al derim çünki bu şekilde pek performans alamazsın netd e arat 2+1 hoparlör konumlama buna göre bir dizayn oluştur aksi takdirde tatminkar bir ses hissedemezsin

illa anfi alacağım dersen zamanında kullanıp sonrasında hdmi avr için elden çıkardığım YAMAHA AX1090 ı tavsiye ederim stereo anfi leirn amiral gemisi denebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 21 Kasım 2010; 3:58:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.