Şimdi Ara

Bilgisayarımda iki işletim sistemi var nasıl SİLEBİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim pcde iki işletim sistemi var XP home edition ve professional kome edition'2 silmek istiyorum nasıl silebilirim yardımcı olursanız sevinirim

• nasıl silebileceğin hakkında fikirbelirtemem ama bendede aynı durum vardı... bence en güzeli format at ve istediğin işletim sistemini yeniden kur... çünküü bir işletim sisitemini kaldırırken diğer işletim sisitemi dosyalarına zarar verme olasılığı çok yüksek... ki kesin veriri...
  • xp cdsinden boot edip win kurar gibi gir. nereye kurayım sorusunu sorduğu yerde, home hangi diskte ise onu delete partition diyerek sil. bir de 8 mblik bir unpartitioned disk gibi birşey olmalı home işletim sisteminin olduğu yerde onu da sil. böylece hem o hdd'deki bilgilere format atmış olacaksın hem de hdd'deki boot bölümünü silmiş olacaksın. yalnız home iletim sisteminin olduğu hdd'yyi veya bölümü içindekileri lazım olan yedekledikten sonra yap bunları
  • Bilmioduk öğrendik ilerde bize de lazım olabilir..teşekkürler fatiii
    quote:

Orjinalden alıntı: faati2222

xp cdsinden boot edip win kurar gibi gir. nereye kurayım sorusunu sorduğu yerde, home hangi diskte ise onu delete partition diyerek sil. bir de 8 mblik bir unpartitioned disk gibi birşey olmalı home işletim sisteminin olduğu yerde onu da sil. böylece hem o hdd'deki bilgilere format atmış olacaksın hem de hdd'deki boot bölümünü silmiş olacaksın. yalnız home iletim sisteminin olduğu hdd'yyi veya bölümü içindekileri lazım olan yedekledikten sonra yap bunları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.