Şimdi Ara

BİLGİSAYARIMDAKİ CD ROM İŞARETİ YOK OLDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pcye xp sp1 cd si ile format attım format attıktan sonra bilgisayarımdaki cd sürücüsünün işareti kayboldu.format atmadan önce vardı şimdi yok.yardımcı olabilirmisiniz çözümlerinizi bekliyorum.dizüstü pc olduğu için içini açıp kablolarınıda kontrol edemiyorum.

• arkadaşım sp1 le atman hata sp2 atman lasımdı senin onu yolu şu bilgisayarım sağ tıkla yönete gel burdan disk yönetimini seç burdan c sürücü vardır ona sağ tıkla sürücü harfi ve yolunu deiştir bir harf ver ok de çık kapatıp aç pcyi ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratyetimova
    arkadaşım sp1 le atman hata sp2 atman lasımdı senin onu yolu şu bilgisayarım sağ tıkla yönete gel burdan disk yönetimini seç burdan c sürücü vardır ona sağ tıkla sürücü harfi ve yolunu deiştir bir harf ver ok de çık kapatıp aç pcyi ok

Arkadaş yaklaşmış.
    doğrusu: Bilgisayarım/sağ click>yönet>disk yönetimi>optik sürücüyü bul /sağ tıkla> sürücü harf ve yolunu değiştir.>kaldır>Evet> tekrar sağ tıkla sürücü harf ve yolunu değiştir>Ekle>tmm.

bu işlem sonunda sürücü gelecektir.

• ilginiz için teşekkürler arkadaşlar az önce laptopun bütün vidalarını söküp 50 parçaya ayırdım ve yeniden topladım pc yi çalıştırınca cdrom işareti yerine geldi.sanırım cdromu çıkartıp takmam işe yaradı bu sorunu yaşayanlara tavsiye ederim romunuzu bi yerinden oynatın söküp takın.
  • arada bi yapar onu yeniden başlatmayı dene kardeşim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.