Şimdi Ara

Bilişim Hukuku Önemli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, geçen gün polis tarafından arandım adres tespitim için istanbul cumhuriyet başsavcılığı eskişehir savcılığından istemiş bilişim suçları soruşturması için ne alakaysa her neyse polis bir de dosya takip nosu verdi adliyeye gittim fakat dosya kartaldan olduğu için eskişehir adliyesinde bir bilgi yok neyle alakalıdır diye

durumun belirsizliği canımı sıkıyor ,elimde sadece takip numarası var bu takip numarasıyla nasıl bilgi alabilirim dilekçe yazsam eskişehir savcılığına bir işime yarar mı? dava mı açılacak nedir cidden kafam çok karışık.

• e-devletten sorgulamayı deneyebilirsin.
  • buraky07 B kullanıcısına yanıt
    E devlette suan bir dava gözükmuyor adima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen perşembe evime polis geldi başka bir şehirden savcı hakkımda arama istemiş evimdeki tablet,telefon vs dijital şeyleri aldılar adli inceleme için, arama kağıdında hakkımda şikayetçi olan adamı tanımıyorum şahsen, konu ise bu kişiye ait fotoğrafların kendinden izinsin internet ortamında paylaşılmasıymış.

her neyse ben incelemeden bir şey çıkmayacağına eminim sonrasında incelemede bir şey bulamazlarsa ne gibi bir adım gerçekleşir ki acaba ve ben bu kişiye dava açmayı da düşünüyorum hele bir sonuçlar gelsin daha telefonuma vs kavuşamadım kopyalayıp gönderemedi burdaki emniyet diğer şehire.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.