Şimdi Ara

BINGÖLDE OKUYAN VAR MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bingolde yasam sartlari nasil rahat okunabilir mi? Kürtler fazla mi ? Ve sehir nasil okuyan biri varsa anlatabilir mi trollemiyin lütfen tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: falcony06

ELEKTRİK HIRSIZLARININ İÇİNDE NE OKUCAN KARDEŞİM ORDA SENİN PARANI GASP EDER CANINA KASTEDER BU KAN EMİCİ KENE SÜRÜSÜ HAİN KÜRDLER.

Sensin len kan emici hain. Vergimi oduyorum askere gidiyorum turk bayragini tasiyorum milli mac izlerken ben de duygulaniyorum. Herkesi Pkkli saniyorlar ya kafayi yiyorum. En buyuk hain sizsiniz siz.

3-5 dangalak sivastan sonrasini Kurdistan sanmiyor mu kafayi cildiriyorum ya.

Ben askere gitsem sehit olsam arkamdan arkamdan ne diyeceksin hain kurt mu?

• falcony06 kullanıcısına yanıt
    Eksileyen çok olmuş ama katılıyorum
    2000li yıllarda babam asker olduğu için orada yaşamak zorunda kaldım iki yıl evimizi taşlarlardı elektrik hırsızlığının dibine vurup şikayet etmek istediğimizde sizde yapın size yapmayın diyen yok derlerdi
    Şimdi nedir nasıldır bilmem ama insan yedisinde neyse yetmişinde de odur Kürtlere sözüm yok baba mesleği yüzünden bir çok kürt arkadaşım vardı ama kimi vardı türkten iyiydi kimi vardı pkklıydı genel konuşmak çok yanlış bu durumda ama ben Bingöl'de hiç düzgün insan görmedim orası ayrı

• Kardeslerim ben universite hakkinda bilgi istiyorum isi saptirmayin !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.