Şimdi Ara

BİOSTA HDD GÖRÜNMÜYOR,RECOVERY YAPAMIYORUM,FORMAT ATAMIYORUM..YARDIM İSTİYORUM...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gün önce Acer As 5740g marka notebookum güncelleştirme sonrası açılmadı,bootmgr is missing hatası vermeye başladı,recovery yapmaya çalıştım recovery sayfasında hedef klasörü 100 mb (sistem için ayrılmış olan kısım) gördü dolayısıyla recovery olmadı,windows 7 ultimate cd si ile format denedim format sayfasında recovery bölümü 12gb,sistem için ayrılmış bölüm 100 mb ve hdd 453 gb yazıyor ama hdd seçip devam diyince yaklaşık 10 dk sonra hdd hatası veriyor,hdd bölümlendirme sayfasında 453 gb ve 100mb lık bölümleri formatladım ama yine çözüm olmadı,yani şuan ne format atabiliyorum ne de recovery yapabiliyorum...acil yardım istiyorum,forumda bir sürü yazı okudum bu konuda ama çözüm olmadı...

• başka bir cd ile deneyin..
    hdd üzerindeki bölümleri sildiğinize göre.. maxblast ile hdd sıfırlayıp deneyin
  • Öncelikle cevabınıza teşekkür ederim,maxblast hdd komple silmez mi çünkü ben hdd recovery bölümüne dokunmadım,malum acer recovery cd si yok
  • yok mu bi el atacak kaç gündür kafayı yedim...
  • hdd e 435 tl sıkışmış servis öyle söyledi :(
  • sız hdd sılmeden kurtarmayı dusunuyorsunuz ..umarım tamamen gıtmemısdır ...oyle gorunuyor cunku .. 2. dısk olarak farklı bır sısteme takıp bır bakın hdd ye bılgılerınızı kurtarabılıyorsanız kurtarın ... tabı sıstem gorecekmı bılemıyorum .. harddıskınız çöp olmus olabılr .. denemeden sanırım kesın bır şey soylemek guc ..
  • Maalesef dediklerinizi denedim ve maalesef son tespitinizde doğru çıktı hdd çöp..şimdi serviste hdd değişimi yapılıyor..Rabbim düşmanımın başına vermesin çok sinir bozucu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.