Şimdi Ara

Bir anakarta neden ekran kartı uyum sağlamaz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ECS P6_P4VXASD anakart - VIA VT8753 Apollo P4X266 chipset - AMI BIOS - Intel Pentium 4 1700 MHZ(4.25x400) 478 pin - 256MB 400MHZ (PC3200 DDR SDRAM) - 64MB ATI RADEON 7000(350MHZ) TV OUT(LCD)-İşletim sistemi Xp Home.Bu bilgisayara Geforce ekran kartı takamıyorum.Uyum sağlamadığını söylüyorlar.Ancak işte yukarda gördüğünüz ATI yi takabildiler.MB tı daha yüksek bir geforce düşünüyordum fakat olmadı.Sorun nerde?Adamlar uğraşmak mı istemiyorlar?İki yere götürdüm.Durum yine aynı.Evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum!

• bu makıneye hangı vga yı takamadılar solermısı lutfen.ddr 400 desteklıyosa buna baya bı vga takılır.yanı sacmalamıslar
    bence atı7000 ellerınde kalmıs onu takmak ıstemısler onu takmıslar.
  • Paranın önemli olmadığını söyledim adamlara.Makine 4x fakat 4x lik bir makineye 8x lik bir kart takılabildiğini duymuştum.
  • Benim anakartım AGP 4X destekli, ekran kartım ise 8X FX5200. Ancak bildiğim kadarı ile anakartımda sadece bu model Nvidia çalışabiliyor. Bunun haricindeki 8X ekran kartları olmuyor.
  • 8x ler calısır.ama tam performans alamassınız.ben 9550 kullandım agp 4x anakartta.nasıl oluyoda fx serısı kullanamıyolar bılmıyorum
  • takmaya çalıştıkları kart 3.3 voltluktur. senin anakartına 1.5 voltla çalışan agp kart gerekmekte
  • Anakartı değiştirmem mi gerekiyor yani? Yoksa anakartı değiştirmeden bir çözüm bulunabilir mi?
  • bende de 4x lık anakart var radeon 9800 pro alcam 4x uyumluymus bu kart acaba arkadasın kı gıbı bı uyumsuzluk cıkar mı....anakartım GA-ir8 2003 bılen varsa
  • anakartını değiştirmene gerek yok. 1.5 volt ile çalışan bir agp e.kartı bul yeter.
  • 1.5 voltla çalışan iyi bir ekran kartı var mıdır?
  • yeni üretilen agp e.kartların hepsi 1.5 volt elektrik gücü ile çalışır. kötüsüde, iyiside.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.