Şimdi Ara

Bir Aşk Hikayesi[Sadakat üzerine]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler olaya nereden başlasam bilmiyorum.Zaten doğaçlama yazacakmışım gibi bir his var içimde anıların başladığı yerden hatırladıklarımı yazıyorum.
    Bir kız arkadaşım vardı.Arkadaştı ciddi ciddi gıdım aşk yoktu içimde.Kızla gezerdik tozardık,mezarlıkta içki içerdik.Bizim artizz türk kızlarına pek benzemezdi.Güzel kızdı hani.Bunun babası askerdi[ahanda girdi sana diye düşünüyorsunuzdur] evet öylede oldu .aramızda çok hoş bi arkadaşlık geçti 3ay kadar.İkimiz birbirimize yetiyorduk.Açıkçası kültürlü kızdı şuanda olan yarım yamalak kitap okuma alışkanlığımı bile onun sayesinde kazandım.Derken bilen bilir Kocaeli gölcükte 1 sene önce denizcilerin hepsi tayin istedi.Üst rütbe sanırım başlarına gelecekleri biliyordu.Bizim hatun gitti uzaklara benim....evet hatun dedim çünkü o uzaktayken ona ne kadar aşık olduğumu anlamıştım.Msn'nin başında şu msn açsın diye beklemekten bitap olmuştum.....İkimizde asasyole bağlamıştık artık hayatımız ibaretti....Zaman geçti gülen suratımı yüzüm aldı.Sevmiştim onu ama bana yakınken fark edememiştim.En sonunda o gideli koparalı bende 2 ay sonra.Bütün duygularımı ona söyledimHiç gıdım kızı yoklamadan içimde ne varsa döktüm.Aynı hislerin onuda sardığını söylediğinde sorma artık halimi artık msn bi yana atılmış gecelere kadar süren konuşmalar ve ayda 30-40tl giren faturalar yerini almıştı...Ne zaman olsa onun o tatlı sesini duymak için sarılıyordum telefona.Gözüm harbiden başka hiçbir kızı görmüyordu.Görecek gibi de değildi.O benden binlerce kilometre uzaktaydı ama nefesini hala duya biliyordum sanki.Kalbinin o hızlı atışını.Rüzgar ne zaman esse elleri elime deymiş gibi hissediyordum.İşte 7 ay böyle geçti tek umudum yazın onu görmekti.Birgün aradım ne yapıyorsun diye.Uçaktayım dedi.Uçak mı? ne uçağı lan.Ne iin var uçakta dediğim anda şakk...İstanbuldan dönüyorum.Lan istanbul lan şurası ben yedi aydır rüyalarımda suratinle hasret gideriyorum.Sana sarılmak,ellerini tutmak için günleri sayıyorum sen istanbula burnumun dibine gelip haber vermiyorsun....Nasıl bi çıldırma anıysa aldım telefonu gücümün yettiği hızla fırtlattım.Bildiğin ergen tribine bağlamıştım artık.aradan 9 gün geçti ne ben aradım ne o beni aradı arasada ulaşamazdı telefon kapalı.Derken deniz diye bi kızla tanıştım.Bir iki güne eski acılarla kızda teselli bulacakmışım gibi ona tutundum.Karşılığını aldım sevginin.Daha henüz kız arkadaşımdan ayrılmamıştım ama bana herşey bitmiş gibi gelmişti..Deniz'zi bizim eve çağırdım makarna falan yaptık çok eğlenceli bi kızdı.İlişkimiz 1 hafta kadar sürdü.Sürekli ona sarılıyordum.Anne'si Baba'sı hale çalışıyordu onların evine gelmem onun için sakıncada değildi müzik dinleyip birbirmize sarılmakla geçti 1 haftamız.
    Sonra nemi oldu.Bir gün kanepeye uzanmış deniz'in evinde Film izlerken burnumla boynunun gıdıklıyordum.Neden bilmem ama bunda o küçük öpücüklerden çok hoşlanıyordu.Derken kolyesini fark etti.Kolyeni yeni fark ediyorum dedim yavaşça yukarı çektim birde ne göreyim yarım kalp.Ulan sinir yapma dur ergen işi birşeydir.Bu kalbinin yarısı nerede dedim.Eski erkek arkadaşımda demez mi.Sinirim tavan yaptı.Kızı bi itişim var.Neden bu kolyeyi takıyorsun diye cıngar çıkardım.Alışkanlık falan bişi geveledi.Eski erkek arkadaşını unutamıyorsun dimi dedim.Eski değil aslında ondan ayrılacaktım ama tam herşeyi söyleyecekken tatile gitti dedi.Sinirim nasıl tavan yapmıştı.Vurdum kapıyı amansızca çıktım ordan.15dk eve tek başıma ayağıma gelen her taşa vurarak yol aldım.Eve gittiğimde bir mesaj vardı telefonda[Telefonu kendi emeklerimle tamir ettim ] ."Yeni bir kız bulmuşsun".Evet hatunun lanet olasıca bir arkadaşı vardı.Duvarımda sevgilimle makarna yapıyoruz gibisinden birşey yazmıştım.Ona yetiştirmişti.."Sen dünyadaki bütün güzelliklerin kaynağısın,benim aptallığım bunu görmem engel oldu,Senden başka olamaz benim için" Köpekler gibi pişmandım Şimdi o kızdığım kızın durumuna düşürmüştüm hatunumu......Bir mesaj daha geldi "Artık işe yaramıyor". "Yaptıklarımın bedelini bu kadar acı bir şekilde bana yaşatma,Sana bağlı bu kalp dayanamaz" diye bir mesaja ttım cevap gelmedi 2-3 kere aradım açan olmadı.Bir dahada o numara kullanılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutulma -- 25 Haziran 2011; 12:27:51 >

• okudum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.