Şimdi Ara

BİR ÇARE LAZIM SADECE BİR ÇARE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • windows live messenger kullanıyorum son sürümü.fakat şirketimizde msn kısıtlaması geldi bir süreliğine ama bildiğim kadarıyla bişi yapılıyor ki belli bir tuşa basılınca msnle ilgili hiç bişi kalmıyor ekranda sanki msn programı bilgisayardan kaldırılmış gibi oluyor.bu nasıl oluyor nasıl yapılıyor bilgisi olan var mı?

• web messenger

www.ebuddy.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: ethan hunt

web messenger

www.ebuddy.com

tamam da nasıl biraz açık anlatırsan sevinirim.
  • adam onu sormamış ki. anladığım kadarıyla msn kısıtlaması teknik anlamda değil sözel olarak söylenmiş. arkadaş da bilgisayar başında msn açıkken biri gelirse pencereleri saklamayı soruyor. tam emin değilim ama hideit gibi bişey vardı yanılmıyorsam.
  • Msn Plus ta bu özellik olması lazım. İstediğin tuşu ayarlayabiliyordun. Basınca direk gizleniyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: edge24

windows live messenger kullanıyorum son sürümü.fakat şirketimizde msn kısıtlaması geldi bir süreliğine ama bildiğim kadarıyla bişi yapılıyor ki belli bir tuşa basılınca msnle ilgili hiç bişi kalmıyor ekranda sanki msn programı bilgisayardan kaldırılmış gibi oluyor.bu nasıl oluyor nasıl yapılıyor bilgisi olan var mı?

msn plus'ı yükle
    ctrl+ shift 'e basınca msn kaybolur...
    msn simgesi de harddisk simgesi olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinangin

adam onu sormamış ki. anladığım kadarıyla msn kısıtlaması teknik anlamda değil sözel olarak söylenmiş. arkadaş da bilgisayar başında msn açıkken biri gelirse pencereleri saklamayı soruyor. tam emin değilim ama hideit gibi bişey vardı yanılmıyorsam.

evet senin dediğini sordum ben
    bir anda saklayabilmeyi sonra nerden bulunuyo tekrar oturum kapatılmadan bunu sordum ben .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fearless

Msn Plus ta bu özellik olması lazım. İstediğin tuşu ayarlayabiliyordun. Basınca direk gizleniyordu.

plus olmayanlarda da olabiliyordu öyle biliyorum ama nasıl yaparım yaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.