Şimdi Ara

Bir erkeğin 20 yaşına kadar kız arkadaşı olmamışsa (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2017 ve 2018 kız konularının zirvesi oldu.

Oğlum isterse 40 yaşına kadar olmasın erkeğin kaybı ne ?? noluyor düşük insan basit insan mı oluyor bazı dallamalara göre şu konuyu ABD ve Avrupada aç totolarıyla gülerler neden çoğunluk ciddi ilişki istemiyor neden sayı çok bide baş ağrısı yok bide cinsellik onlarda basit yaşandığı hiç hakedilen değer veriliyor karşı tarafa trip attıkları zaman ya da ekildiği zaman adam şunu diyor olmasada olur ondan binlerce var bizimde bu kafaya ulaşmamız lazım.

Diğer konuda kızlarla takılmak için illa ilişki sevgili kız arkadaşa gerek yok sevgilinin olması en fazla elinden tutarsın günde 2 mesaj atar 1 kere konuşursunuz öpüşürsünüz finalide sexle bitirirsin tabi yersen bide ülkemizde.

Dedim ya adam 40 yaşında hiç ilişkisi yok sevgili olarak ama yatmadığı kadın kalmamış tanımadığı hatun kalmamış gezmiş tozmuş takılmış şimdi bu adamın sevgilisi olsa nolur olmasa nolur burayı anlayın bence.

Kısacası bir şeyler olsun diye kasmayın kendizi genç erkeğin istediği sadece sex olduğu bu mevzular o yüzden kafaya takılıyor yapın sexinizi keyfinize bakın varsın hiç kız arkadaşınız olmasın olmayıpta yapanlar en geç 1 ay sonra ben sıkıldım diyecek hatta 2 hafta bile yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim de olmadı hiç kız arkadaşım. Yaşım 20. İlk ve son defa sadece lise 1'deki platonik aşkımla merhabalaşıyordum o kadar. Başka da yok.

Zaten ömür boyu da olmayacaktır, boşver gitsin. Yalnız yaşamaya devam. Bir taraftan da güzel bir şey, her istediğini yap ve rahat rahat yaşa.
  • O da Bir şey mi deve 38 yaşındayım ,daha olmadı,benim payımı kel göbekli kıllı zorno aktörleri götürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.