Şimdi Ara

Bir Hikaye ... Kısa ama çok enteresan mutlaka bakın! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kubilay

Bir yere bağlancak diye o kadar okudum anasını satiyim hikaye bittikten sonra yüzümdeki ifade şöyle oldu: Bi mok anlamadım duruşu oluyor bu

aynen

• Bu nasıl bir saçmalıktır ya ? Kubilay aynı yüz ifadesi bende de oluştu. FrozenThrone sil bence bunu daha fazla kişi okumadan
  • heroes izleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

Dayanamıyorsanız tutmayın kardeşim.

• la bebenin agzından alınma dedik ayrıca heryeri kestim ak kısa olsn die uzunluguna bakıp yorum yapmayın okuyun

size kısa bi özet diorm :
    çocuk orda yaşayan acaip enteresan güçlere sahip olan insanları anlatıyor.
    Burda jack denen çocuğun babası çok zor zamanlar yaşamış yani yaşadıkları yerde akrabalarını hep öldürüyorlarmış
    adam çocuğunu alıp kaçmaya çalışmış ama elinden gelen sadece orada yaşabilmek onun haricinde adamın karısı falanda
    ölmüş orada yaşamaya çalışıyolar işte, son günde askerler yerini buluyolar o otel türü yeri yokederken işte o jack'in
    babasının arkadaşları onu koruyama çalışıyor ama dediğim gibi onların yaşadığı o alandada askerlere hizmet eden
    güçlere sahip adamlar var 2 tanesi hıphızlı koşuor dierleri bişeyi 50 metre uzağa fırlatıyor.

Yorumlarınız için yinede teşekkür ederim inşallah şundn ne anlattığımı anlamışsınızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrozenThrone

la bebenin agzından alınma dedik ayrıca heryeri kestim ak kısa olsn die uzunluguna bakıp yorum yapmayın okuyun

size kısa bi özet diorm :
    çocuk orda yaşayan acaip enteresan güçlere sahip olan insanları anlatıyor.
    Burda jack denen çocuğun babası çok zor zamanlar yaşamış yani yaşadıkları yerde akrabalarını hep öldürüyorlarmış
    adam çocuğunu alıp kaçmaya çalışmış ama elinden gelen sadece orada yaşabilmek onun haricinde adamın karısı falanda
    ölmüş orada yaşamaya çalışıyolar işte, son günde askerler yerini buluyolar o otel türü yeri yokederken işte o jack'in
    babasının arkadaşları onu koruyama çalışıyor ama dediğim gibi onların yaşadığı o alandada askerlere hizmet eden
    güçlere sahip adamlar var 2 tanesi hıphızlı koşuor dierleri bişeyi 50 metre uzağa fırlatıyor.

Yorumlarınız için yinede teşekkür ederim inşallah şundn ne anlattığımı anlamışsınızdır.

• İyi ki yorumları okumadan okumuyorum.
  • hikayeye kısa demiş olabilrm ama okuduğunuz kitapların 2 sayfası etmez yani.
    kubilayla 35goztepe falan demiş bi bok anlamadm die biraz daha iyi baksanız anlardnız
  • Neden böyle bir şey yaptın?
  • çünkü bi idiotsunda ondan
  • bence sen daha kısasın nuri
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.