Şimdi Ara

BİR KAYIP HAKKINDA YARDIM TALEBİ 'LÜTFEN YARDIM EDİN' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.052
Cevap
0
Favori
43.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gördünüzmü bilmiyorum bugün posta gazetesininsol alt köşesinde yanlış olmasın çanakkale de kaçırılan çocukla ilgiliydi adamın robot resmi vardı çok aradım buraya koymak için ama bulmadım bir ailede pikniğe gitmiş çocuklarını kaçırmışlar
  • 3 ilde 4 çocuğu kaçırmış arkadaşlar sizde bir araştırın gazetede var fakat bu robot resmi nete yayalım zanlı yakalnsın bir an önce
  • beyeler haerkez buraya bılgısı olmasaqda bıseyler yazssın konuyu yukarıda tuttalım
  • Umarım en kısa zamanda bulunur.Allah kimsenin başına böyle olaylar vermesin.

Yukarı..!
  • yazık çocuğu inşallah bulurlar
  • umarım bulunur yakışıklı biraz önce tv'de izledim haberi kaçırılmış sanırım ki öyle isee bunu yapanların ALLAH belasını versin yawas yawas acı çeke çeke gebersinler..
  • selamlar...
    bulunması temennisityle
    bunu yapanın ne bu dünyada ne de ahirette yeri yok
    ALLAH sabır versin
  • Allah Sabır ve dirayet versin..
    Sebep olanlara ise Ebu Cehil laneti versin inşaallah..
  • arkadaşlar yahoo guruplarına üyeliği bulunanlar ilk sayfadaki 2 fotoyu ve bu sayfadaki sünnet kıyafetli fotoyu guruptakilerine göndersin lütfen kimbilir belki faydası olur

bi ara bunu benim başıma geldiğini hayal ettimde allah yakınlarına sabır versin ve yardımı eksik etmesin AMİN...
  • allah yardımcınız olsun, inşallah başına kötü bir şey gelmemiştir
  • Olacak şey degil insanın aklı almıyor bir ipucu mutlaka olmalı , cia veya mossad yapmadıya bu işi..
    Aile gerçekten perişan durumda....İnsan ne yapacagını şaşırıyor...
  • Yau inanın çok üzüldüm.. Tarifi mümkün değil.. Dua ediyorum başka yapabileceğim bişi yok..

Eğer kaçırıldıysa Rabbim onlara fırsat vermesin..Rabbim onu anasına babasına bağışlasın.. Anasına babasına da Allahtan sabır diliyorum..

En kısa zamanda mutlu haberi duyarız inşallah...
  • cok üzücü bir olay gerçekten... umarım en kısa zamanda bulunur.. çok şirin bir çocuk..
  • allah ailesine sabır versin. baktıkca bogazım dügümleniyor ailesini dusunemiyorum.
  • En kısa zmanda bulunması dilegi ile...

up..
  • Herkes inşallah demiş. Tamam bence de inşallah ama koysanıza imzalarınıza daha kolay duyulsun konu!!!!

Buyrun kod:

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_6610963/mpage_1/key_/tm.htm][size=4][color=red]| KAYIP İLANI - 2,5 YAŞINDA BİR ÇOCUK|[/size][/color][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Somebodysomeone -- 17 Nisan 2006; 6:15:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

quote:

Orjinalden alıntı: xmen

benimde kardeşim kaybolmuştu 5 yaşındayken dünyam yıkılmıştı valla neler hissettiğinii biliyorum.Allah sabır versin ve ümüdini asla yitirme

noldu abi bulundu mu bari

bu çocuk da acayip tatlıymış inşallah en kısa sürede bulunur

dua etmekten başka birşey gelmez elden

allah yardımcınız olsun

bulundu Çok şükür ama bu olay 5-6 yıl önce olmuştu.

• quote:

Orjinalden alıntı: Somebodysomeone

Herkes inşallah demiş. Tamam bence de inşallah ama koysanıza imzalarınıza daha kolay duyulsun konu!!!!

Buyrun kod:

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_6610963/mpage_1/key_/tm.htm][size=4][color=red]| KAYIP İLANI - 2,5 YAŞINDA BİR ÇOCUK|[/size][/color][/link]

Eywallah

Arkadaşım Allah Kolaylık Versin İnşallah Bulunur Haklarında Hayırlısını İstiyoruz..
  • Ben Çanakkaleliyim inşallah kısa süree bulunur.
  • Arkadaşlar..

Olay çok acı.. Aynı yaşlardayken oğlumu kardeşimin düğününde 8-10dk süreyle kaybettik kalabalığın içinde.. Öyle bir kalabalık ki adım atılmıyor.. Nikah salonunda ve dışarıda yaklaşık 4-5 çiftin davetli kalabalığı... Tam nikah sırasında ben fotoğraf çekerken farkettim ortalıkta olmadığını.. Herkesi ayaklandırdım.. Ortalıkta onlarca kılıksız tip dolaşıyor bu arada.. Düğünlere yılışan dilenci kılıklı tipler.. Düşünün artık.. Neyse ki kadının birisi kucağına almış bizi arıyordu..

O beş dakikada yaşadıklarım bana bir ömür yeter.. Halen aklıma geldikçe kalbim titriyor.. Anne-baba olmayanlar bilemez.. Eğer orada oğlumu bulamasaydım ne olurdu ihtimalini düşünmeye bile dayanamıyorum..

Bu aileye nasıl yardım etmeli bilemiyorum.. Keşke elimizden birşey gelse.. Bende üye olduğum her yere ve arkadaşlara mesaj atıcam..

Bu arada burada da beyin fırtınası yapalım..

Ben hemen aklıma gelenleri söyleyeyim;

1 - Bir arkadaş aileyi tanıdığını söylüyordu.. O arkadaş çocuğun ailevi herhangi bir sebebden dolayı (boşanma, evlatlık, kan davası, kişisel husumetler, alacak-verecek davası vs..vs..) olamayacağını söyleyebilir mi ? Bu sebeblerin olamayacağını kabul ederek diğer maddelere geçersek..

2 - Ailenin maddi durumunun öyle çok çok iyi olamayacağı açık.. Bu durumda fidye vs.. olayı değil..

3 - Bir çocuk neden kaçırılır ?

a) Başka bir aileye satmak ? Olamaz... Çocuğun net bir şekilde deşifre olacağı açık..

b) Aklıma geldikçe tüylerimi ürpertse de; Organ mafyası... Olabilir.. Sağlıklı bir çocuğun organlarına eğer kan-doku uyumu varsa trilyonlar verecek kişiler vardır... Ama ben bu organ mafyası denilen kişileri şu ana kadar sadece söylenti olarak duydum.. Yani gerçekten varmıdır, yokmudur, nasıl çalışırlar bilmiyorum.. Bilgisi olanlar varsa yazsın..

c) Organ mafyası olayından devam edersek bu çocuklar yakın zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurup kan vermişler mi ? Bu araştırılmalı.. Böyle birşey varsa, bu mafya hastanelerin kayıtlarını hatta kan örneklerini bir şekilde elde edip her türlü uyumluluk testini yaptırıyor olabilirler..

e) Düşük bir ihtimal; dilendirilmek için kaçırılıma... Deşifre olma gerekçesi ile bu da çok zor..

f) Yine düşük bir ihtimal; Akıl sağlığı bozuk bir kişinin şahsi eylemi.. Bir psikoz yaşayan kişi herşeyi yapabilir.. Bunun içinde kaçırılma hadisesi yanlış hatırlamıyorsam bir ş.arası tesiste olmuş.. O saatlerde tesise uğrayan tüm otobüslerin yolcu listesinden bu şekilde önceden tanı almış birisi varsa araştırılmalı ve sorgulanmalı..

g) İlgili tesisteki o saatde orada bulunan, market, wc vs..vs.. tüm çalışanlar çok ciddi araştırılmalı..

Yazdığım maddelerin bir kısmı polisiye.. Ama biz burada orjinal bir fikir geliştirirsek, ve bölgede olan arkadaşlarda yardım ederse tüm yazışmaları emniyetede gönderebiliriz..

Herkes bi el atsın arkadaşlar..

Son olarak ve en önemlisi dua.. Dua etmeyi ihmal etmeyin arkadaşlar..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.