Şimdi Ara

Bir Kız Neden Yüzük Takmaz Söz Kesilecek Kız Yüzüğü Takmam Diyor (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
1
Favori
5.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

Bu konu daha önce açıldı.

Bir Kız Neden Yüzük Takmaz Söz Kesilecek Kız Yüzüğü Takmam Diyor

adam kelimesi kelimesine kopyalamış orjinal konudaki mesajı ama işin garip tarafı orjinal konuyu bulamıyorum google da, silindi heraldi.

böyle bir şeyi çalarak ne elde edebilir ki? yani bunda amaç nedir? anlayamadım açıkçası..

bunu yapana sormak lazım. daha önce de.bi kız konusu açılmıştı, 4 sayfa mesajdan sonra konunun kadınlar kulübünden çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

ama dediğim gibi bu konunun aynısı açılmıştı net olarak hatırlıyorum, kelimesi kelimesine diyebilirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_71694575/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: allm

Selam arkadaşlar 2 3 gündür içim içimi yiyor 2 yıllık beraberliğimiz var ve tabi bu 2 yılda bazı sorunlar yaşadık ilişkimizi sürekli sakladı ne arkadaşları ne ailesinden kimse bilmedi sonra ailesine açıkladı ama arkadaş çevresi yine bilmiyor hayatında benim olduğunu heleki yeni tanıştığı erkekler hiç birine benden bahsetmedi bayramdan sonra aile arasında söz kesecez gittik yüzük aldık sonra dediki ben bu yüzüğü takmam neden dedim e iş yerinde takarsam patron görürse evleneceğimi öğrenir beni işten çıkarır ya dedim neden çıkarsın neymiş efendim evlenince şehir dışına çıkacağımı duyarsa işime son veririr dedi bende dedim ki aynı şehirden biriyle evleneceğini söyle, öylede desem farketmez yine çıkarır işten dedi ve bu yüzüğü kesinlikle takmam dedi sadece tatil günlerimde takarım dedi o da haftada 1 gün sizce amaç ne olabilir böyle bir mantık olabilir mi kafayı yiyeceğim yorumlarınız nedir sizce

patronla aralarında bişiy olmasın

• İş kanunu bilmiyorsanız bari cahilce yorum yazmayın.Evleneceğiniz zaman eğer bu nedenle iş bırakılıp şehir dışına çıkılacaksa çalıştığınız yerden çalıştığınız sürenin tazminatını alıyorsunuz ve bunuda iş veren ödüyor.Kızın dediği gibi patron işten çıkartabilir.Çünkü işveren vermem diyemez.Derse mahkemeye verip iki katını alırsınız.Kız bu konuda haklıdır.Bu nedenle duyurmak istemeyebilir.
  • O yüzüğü unuttum diye 30km gerisin geri araçla gittim, böyle bir sinirlenme görmedim şimdiye kadar, velhasıl ilişkini sorgula.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Patronla mı yatıyor acaba

Yok artık ya
  • Bende zamanında bir kızla çıkıyordum, birkaç arkadaşım hariçinde kimseye söylememiştim. Nedesi ise kız'dan utanıyordum işimi görür diyerekden çıkıyordum.
    Facebook'da ilişki yaptırmaya çalısıyordu ben ise sürekli izin vermiyordum.

Senin kızın erkek haliyim. Patron işden atarmışda falanda filanda bu tür yalanlara gerek yok olay belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castorio -- 12 Ekim 2013; 6:03:57 >
  • boynuzlar güzelmiş kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

quote:

quote:

quote:

quote:

adam kelimesi kelimesine kopyalamış orjinal konudaki mesajı ama işin garip tarafı orjinal konuyu bulamıyorum google da, silindi heraldi.

böyle bir şeyi çalarak ne elde edebilir ki? yani bunda amaç nedir? anlayamadım açıkçası..

bunu yapana sormak lazım. daha önce de.bi kız konusu açılmıştı, 4 sayfa mesajdan sonra konunun kadınlar kulübünden çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı.

ama dediğim gibi bu konunun aynısı açılmıştı net olarak hatırlıyorum, kelimesi kelimesine diyebilirim.

ben bulamamıştım. helal

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben bulamamıştım. helal

ben kesin biri linki koymustur diye aramadim hic.nitekim onceki sayfada bir arkadas paylasmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı konuyu başka Bi arkadaş daha açmıştı forumda. Aranızdaki tek fark o arkadaşın sözlüsü onunla aynı şehirde yaşıyordu. O kızdan koşa koşa kaç. Aileni kız evine falan sürüklemeye kalkma kesinlikle yazık annene babana.

kıza sert bir dille defolup gitmesini soyle ailesine de kızın uydurduğu bahaneyi anlatıp ben böyle Bi kızla evlenmem diyip bütün işi boz. Donuşu olmasın bu işin kesinlikle o kızla evlenme

• quote:

Orijinalden alıntı: Indigo

Açıkçası senden utanıyor senle beraber olduğunun bilinmesini istemiyor.Daha iyi birilerini arıyor veya mevcut bir aday var onu kaçırmak istemiyor.Sen ise asıl oyuncu gibi gözüken yedeksin.

Aynısını yazacaktım gerek kalmamış. Olay kesinlikle bundan ibaret, daha önce bir tanıdığımın başına geldi, kız kezbanın tekiydi.
  • Ilımlı cevap verip durmayın. Bu salakça bahaneleri ciddi ciddi yorumladığınıza inanamıyorum. Bunlara 15 yaşındali liseliler inanmıyor artık. Yerinizde olsam bırakın evlenmeyi bir daha o kızın yüzüne bile bakmam. Sakata gelmeyin hocam sonra çok başınız ağrır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Söz evlilik gibi törenler ciftin birlikte olduklarını insanlara ilanı amacı ile yapılırlar. Bunların amacı budur. Evlilik sistemi bunun üzerine kurulur birlikteliğinizi çevrenizdekilere ilanı.. Kız bunu yapmak istemiyor ise bunun bence 2 sebebi olabilir.

1 ) Senden utanıyordur. Mesleğin maddi durumun tipin yada davranışların ile ilgili utandığı çekindiği bir konu vardır. Bu sebepten seni açık etmek istemiyordur.

2 ) Senden başka birlikte olduğu biri vardır ortak arkadaşları tarafından senin sözlediğini öğrenmesindne korkuyordur. Kısacası aldatılıyorsundur.

Ben senin yerinde olsam bir akşam iş yerine gider onu iş yerinden alırım soranlara da sözlüsüyüm derim bu ilandan sonra kıyameti koparır pislik çıkarırsa ayrılırım gider.

Tüm yorumları okudum anladığım kadarıyla bu kızın tutumu benim midemi bulandırdı burnuma çok pis kokular geliyor,
    Treth'in son dediğini yap çokta zor olmasa gerek, git iş yerine kızı iş çıkışı al ve orada ki çalışanlarla da tanış sözlüsü olduğunu göster ve kızın tepkisini ölç.
    yok hala pısırıklık yapıp şu basit işi bile yapamıyacaksan adres ver gelip senin ağzını yüzünü dağıtayım sonrada döve döve kızın iş yerine götürüp herkese bu filanca kızın sözlüsü ulaaaaaaaaaaaaaaaaan diye bağırayım

• hocam yol yakınken dön bence biran önce.
    benim aklıma hiç iyi şeyler gelmiyor açıkcası.
    o kızdan sana hayır gelmez.
  • tüm her şeyi kafandan at. 3 ihtimal var. ya seni aldatiyor ya senden utaniyor aldatmaya meyilli kismeti kapanmasin diye gizliyor ya da söyledikleri gercek. bence 1-2 den bitanesi. ben olsam demek kolay ama ben olsam bitiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

boynuzlar güzelmiş kardeş

• kız arkadaşın patronuyla mercimeği fırına veriyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben bulamamıştım. helal

ben kesin biri linki koymustur diye aramadim hic.nitekim onceki sayfada bir arkadas paylasmis.

konuyu yayinlandigini anlamistim. bu also'nun buna benzer birkac tane konusu vardi. arkadaslarin deyimiyle troll konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

açıkca ortada farklı işler olabılır,herkesın gunahı boynunada patron aynı şehırden evlenıcek bırını neden işten cıkaracam desın ? dahası erkek arkadaşı oldugunu nıye gızlesın ? patron anası mı babası mı ?

burası çukurova itiraf sayfası değil !11!!!!11

Pencereden haykirdim ak :D olucem lan konuya bak yoruma bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: allm

Selam arkadaşlar 2 3 gündür içim içimi yiyor 2 yıllık beraberliğimiz var ve tabi bu 2 yılda bazı sorunlar yaşadık ilişkimizi sürekli sakladı ne arkadaşları ne ailesinden kimse bilmedi sonra ailesine açıkladı ama arkadaş çevresi yine bilmiyor hayatında benim olduğunu heleki yeni tanıştığı erkekler hiç birine benden bahsetmedi bayramdan sonra aile arasında söz kesecez gittik yüzük aldık sonra dediki ben bu yüzüğü takmam neden dedim e iş yerinde takarsam patron görürse evleneceğimi öğrenir beni işten çıkarır ya dedim neden çıkarsın neymiş efendim evlenince şehir dışına çıkacağımı duyarsa işime son veririr dedi bende dedim ki aynı şehirden biriyle evleneceğini söyle, öylede desem farketmez yine çıkarır işten dedi ve bu yüzüğü kesinlikle takmam dedi sadece tatil günlerimde takarım dedi o da haftada 1 gün sizce amaç ne olabilir böyle bir mantık olabilir mi kafayı yiyeceğim yorumlarınız nedir sizce

Kız arkadaşınızı hiç takip ettiniz mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.