Şimdi Ara

Bir Maç Kaç Mb?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet çok enteresan bir soru olduğnu biliyoırum ama nette sorun var.bu yüzden telden ağ alanı oluşturup pc'den lol onymayı planlıyorum.Ama ping sorunu yaşar mıyım? Ve kotadan çok yer mi?1 gb'lik paket var ama hızı iyi.Trollemezseniz iyi olur.

• Customda dene ping var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde 10 mb civari yiyor ama internetini oyun disinda bircok programin da kullandigini goz onune alarak dikkatli ol. Sen 10mb gidecek sanirsin 300 mb yer. Onu hallederim diyorsan sorun yok.

• oynayan arkadaşlarım var ama pek sağlıklı sonuçlar alamıyorlar. Gerçi senin tr de oynadığını var sayarsak bunu önemseyeceğini pek sanmıyorum .
  • ben yapmıştım onu pc nin diğer tüm internet kullanan şeylerini kapattıgında 20 mb falan yemişti iphone dan oynamıştım interneti baya hızlıydı o yüzden sıkıntı yaşamamıştım
  • 25 dakikalık oyun için: 25MB downloaded, 15MB uploaded
  • Hmm.O zaman bu gece ki 250 mb'lik sahur paketinde patchi yaparım.Sonra bayağı bir maç atabilirim sanırım.10-20 mb ise cidden çok iyi.
    edit:
    quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

25 dakikalık oyun için: 25MB downloaded, 15MB uploaded

O zaman 40 dakikaya 60 mb gitse.İyi o zaman oynanabilir bir seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheElite -- 18 Temmuz 2013; 18:39:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheElite

Hmm.O zaman bu gece ki 250 mb'lik sahur paketinde patchi yaparım.Sonra bayağı bir maç atabilirim sanırım.10-20 mb ise cidden çok iyi.
    edit:
    quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

25 dakikalık oyun için: 25MB downloaded, 15MB uploaded

O zaman 40 dakikaya 60 mb gitse.İyi o zaman oynanabilir bir seviyede.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.