Şimdi Ara

Bir Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar özellikle sayın yöneticiler.

Açtığım 3. hesabım bu ondan ziyade forumda son birkaç aydır devam eden ve son günlerde artan abuk-subuk, seviyesizce olaylar canımı sıkıyor.

Açılan her türlü konu bir takım kişiler tarafından farklı yöne çekiliyor ki bunlara bende dahilim.

Çocuk ödev arıyor evrim tartışması çıkıyor ödevini bulamadan umutsuzca pencereyi kapıyor, adam dini hikaye yazıyor deist, ateist gelip konuyu kirletiyor, taraftar tur atlayan takımımızı övmeye konu açıyor muhalefet geliyor kirletiyor...

Sonuçta hepsi siliniyor.

4 Günlük, 7 Günlük cezalar maalesef ki bunu önlemeye yetmiyor. Bence o kırmızı renkli olanlardan bir duyuru konusu açılsada konuyu farklı yöne çekenlerin forumdan süresiz uzaklanacağı belirtilsede uzaklaşsa(k) olmaz mı?

En büyük forumlarda genelde seviye son derece düşük olur fakat Donanımhaber Türkiye temsilcisi olarak bu seviyeyi bu zamana kadar korudu, umarım korumaya devam eder.

Ve umarım edebiyatı düşük olan şu çocuğun veya adamın farketmez demek istediklerini birileri anlar.

• Ne Yaparsan Yap Yapan Yapacagını Yapar
  • bence çok ciddiye alıyorsunuz bakın keyfinize ya ben çocukluğumu yaşıyorum bu forumda
  • Sen almazsın, Ben almam ama Konuşma-Duyma özürlü, tekerlekli sandalyede kalmaya mahkum olanlar ciddiye alır.

Anlatmak istediğim seviyenin sürekli aşağıya çekildiği...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rescue Me

Sen almazsın, Ben almam ama Konuşma-Duyma özürlü, tekerlekli sandalyede kalmaya mahkum olanlar ciddiye alır.

Anlatmak istediğim seviyenin sürekli aşağıya çekildiği...

hmmm o da doğru olabilir yani ne diyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

bence çok ciddiye alıyorsunuz bakın keyfinize ya ben çocukluğumu yaşıyorum bu forumda

İLerde çocuklaranıma anlatcan..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.